Hangi GTX 1650 Super Alınmalı?

Bütçe
2100

Eshri

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Denizci
Evet arkadaşlar normalde RX 570 alacaktım ta ki fiyatları 1200'den 1600-1700 TL civarı olana kadar. Baktım ki o fiyata RX 570 dense 1650 Super var, ve daha iyi. Onu alayım dedim fakat piyasada çok markanın 1650 Super'i var ve hangisini alacağımı bilemiyorum. En son 1650 Super Gigabyte Windforce OC ile 1650 Super ASUS TUF OC arasında kalmıştım aralarında 200TL fark var. ASUS ROG STRIX'ler ise zaten iyice fark açıyor.
Önerdiğiniz bunlardan veya başka bir marka var mı?
Veya bu bütçeye önerebileceğiniz daha iyi bir ekran kartı var mı?
Maksimum 2100 TL bütçem var.
Ve PC builds bottleneck sitesinde 1650 Super işlemcim ile %19 darboğaz oranı gösteriyor bu bana bir sıkıntı çıkarır mı? (biliyorum site değerleri gerçeği yansıtmıyor ama olsun)

Son düzenleyen: Moderatör:
INNO3D nasıl peki iyi midir yani fiyat olarak hepsinden daha ucuz ve MHz'ini falan kıyaslayınca Gigabyte'dan falan iyi kalıyor.
Biraz araştırayım dedim yurt dışında ASUS kadar bilindik iyi bir markaymış.
Yani iyiyse ve ekran kartımı INNO3D alırsam başka bileşenlerimi de yükseltebilirim.

INNO3D nasıl peki iyi midir yani fiyat olarak hepsinden daha ucuz ve MHz'ini falan kıyaslayınca Gigabyte'dan falan iyi kalıyor.
Biraz araştırayım dedim yurt dışında ASUS kadar bilindik iyi bir markaymış.
Yani iyiyse ve ekran kartımı INNO3D alırsam başka bileşenlerimi de yükseltebilirim.
İnno3D çok kral bir markadır. Bir ara ülkemizde ürün satmayı bıraktılar, sonra geri döndüler. Kesinlikle güvenilir.

Geri
Yukarı