Hangi HDMI to VGA dönüştürücü alınmalı?

thepatato

Hectopat
Ses kablosu ne işe yarıyor, ses kablolu mu almalıyım? Cevap verenlere şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses kablosu ne işe yarıyor, ses kablolu mu almalıyım? Cevap verenlere şimdiden teşekkürler.
Dark. HDMİ-VGA sorun çıkartırken DVİ-VGA sorun daha az çıkartıyor hocam. Bende bu üründen var. Hiç kullanmadım ve işime yaramıyor da. Sıfır kutusunda Teknobiyotikten 15 gün önce almıştım ; İsterseniz makul bir fiyata verebilirim. https://www.teknobiyotik.com/dark-dvi-d-vga-aktif-dijital-analog-donusturucusu.html

Bunu alın. Ben 2 aydır sorunsuz kullanıyorum.
Ses kablosu ne işe yarıyor, ses kablolu mu
PS3 için vs. almıyorsanız lüzumu yok. Kasaya kulaklığı takıp (veya hoparlörünüzü takıp) kullanabilirsiniz.
Onun yerine DARK'ın sonu VGA4 ile biten modelini almak daha sağlıklı olacaktır. Ben sonu VGA4 ile biteni aldım, Driver sorunlu bir kart olan RX 570 ile kullanıyorum. 2 aydır sıfır sıkıntı diyebilirim.
Not: Kusura bakmayın @yenKO HDMI to VGA dönüştürücü linki attınız zannetmiştim. DVI to VGA atmışsınız. Mesajın üstünü karaladım.

Son düzenleme:

Alfais 4487 Hdmi To Vga Çevirici Dönüştürücü Monitör Kablosu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Alfais 4487 HDMI to VGA çevirici dönüştürücü monitör kablosu arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.
www.akakce.com
www.akakce.com

6 aydır bunu kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşatmadı.

@thepatato aynen konsol için almıyorsanız gereksiz. Konsollarda sesi televizyondan alabilmek için o ses kablosu gerekli. PC'de kulaklık veya hoparlör kullanacağınız için gereksiz. Hangisi ucuzsa onu alın.

Monitör sesini de sadece konsolda kullanılıdığı için senin için önemsiz.
Aslında içinde hoparlör olan monitörler var ve onlarla kullanılabilir ama gereksiz. O monitörler zaten HDMI portuna sahip oluyorlar çünkü HDMI hem ses hem görüntü aktarır. O yüzden de HDMI'ı VGA'ya dönüştürmeye gerek kalmıyor ve direkt ekran kartını bağlayıp kullanabiliyorsunuz dönüştürücüsüz.

Aslında içinde hoparlör olan monitörler var ve onlarla kullanılabilir ama gereksiz. O monitörler zaten HDMI portuna sahip oluyorlar çünkü HDMI hem ses hem görüntü aktarır. O yüzden de HDMI'ı VGA'ya dönüştürmeye gerek kalmıyor ve direkt ekran kartını bağlayıp kullanabiliyorsunuz dönüştürücüsüz.
benim monitörümde hoparlör var ama bi yeşil kablo var anakarta takılı ses kablosu oda sanırım evet ses kablosuymuş gerek yok değil mi yine de ses kablosuna yani o kabloyu taksam anakarta olur yine 🧐

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı