Hangi internet hizmeti tercih edilmeli?

raksibu

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS 11 GB 384Bit GTX 1080Ti GDDR5X
Intel i7 8700K
32 GB RAM
512GB M2 SSD
1 TB HDD
Asus ROG Sıvı Soğutma
650W 80 Plus PSU
Meslek
Grafik Tasarım - SEO Uyumlu Içerik Yazarı
Bu yılın ortalarına doğru taahhüt bitiyor, TTNET kullanıcısıyım hiçbir zaman başka bir internet hizmeti kullanmadım. İstanbul-Anadolu yakasında oturuyorum, önerebileceğiniz en iyisi hangisi olur?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence Kablonet öneririm 95 TL'lik tarifesi var 100 Mbps hız var ve cidden 100 MB indirebiliyorsunuz tek sıkıntısı akşam 7-12 arası 25 Mbps düşüyor onu da şöyle açıklayayım 25 Mbps hız ile GTA 5'i 30 dakikada indirmiştim yani çok bir sıkıntı yaratcağını düşünmüyorum.

TTNET kullanmaya devam edin hocam. TurkNet, Millenicom gibi firmalara bulaşmayın derim. Eğer alt yapınız iyi durumda ise TurkNet'ya da kablo net kullanın ama alt yapınız iyi durumda ise. Onun haricinde Turkcell Superonline tercih edebilirsiniz. Turkcell TTNET'e göre paketleri daha ucuza veriyor.

Bence Kablonet öneririm 95 TL'lik tarifesi var 100 Mbps hız var ve cidden 100 MB indirebiliyorsunuz tek sıkıntısı akşam 7-12 arası 25 Mbps düşüyor onu da şöyle açıklayayım 25 Mbps hız ile GTA 5'i 30 dakikada indirmiştim yani çok bir sıkıntı yaratcağını düşünmüyorum.

50 Mbps 83₺ ödüyorum öneririm.

Hocam bizde yakında ceza ödeyerek KabloNet'e geçmeyi düşünüyoruz 100 Mbps'i gerçekten verebiliyor mu ve kaliteli mi sizce?

Millenicom'un sunduğu upload miktarı Turknet'e göre daha iyi görünüyor, aynı fiyata. Bende Millenicom kullanıcısıyım ama bölgende hangisinin daha iyi hizmet verdiğini araştırdıktan sonra karar vermeni öneririm. Sağlayıcıların hizmetleri bölgelere göre vasat ya da mükemmel olabiliyor.

Geri
Yukarı