Hangi internet sağlayıcısı tercih edilmeli?

Quanox

Decapat
Öncelikle merhaba arkadaşlar, 4 yıldır 8 Mbps hızında D-Smart kullanıyorum ve tahmin ediceğiniz üzere aşırı derecede kanser oldum. Taahhütüm eylül ayında bitiyor ve yeni bir internet sağlayıcısına geçmeyi düşünüyorum. Sizin bir öneriniz, şuna geç dediğiniz bir sağlayıcı var mı? Benim aklımdaki TürkNet.

Son düzenleyen: Moderatör:
Servis sağlayıcılarının hizmet kalitesi bölgeden bölgeye değişecektir. Biri Türk Telekom iyidir derken diğeri Netspeed diyecektir.

Yapabileceğiniz en iyi şey bulunduğunuz bölgeyi soruşturup kullanıcıların hangi ISS' den memnun kaldığını öğrenmek olur.

Taşındığımız binada altyapı olduğu için Superonline Fiber bağlattım, 1 yıldır kullanıyorum. Elle tutulur bir şikayetim olmadı şu ana kadar. Altyapı varsa öneririm. CS'de saçma bir sunucuya gelmediğim sürece 50 civarı pingim oluyor genel olarak.

Öncelikle merhaba arkadaşlar, 4 yıldır 8 Mbps hızında D-Smart kullanıyorum ve tahmin ediceğiniz üzere aşırı derecede kanser oldum. Taahhütüm eylül ayında bitiyor ve yeni bir internet sağlayıcısına geçmeyi düşünüyorum. Sizin bir öneriniz, şuna geç dediğiniz bir sağlayıcı var mı? Benim aklımdaki TürkNet.

Eğer Türk Telekom'un alt yapısı oturduğunuz yerde varsa Türk Telekom tavsiye ederim ben İzmir Buca'da oturuyorum 20 Mbps download 2Mbps upload alıyorum 5Ms'te ping alıyorum ethernet kablosuya bağlanıyorum CS:GO rekabetçi 60-70MS Valorant 18MS LoL 19-20MS memnunum.

Altyapı varsa eğer kablonet seçilmeli direk

Yeni konular

Geri
Yukarı