Hangi İnternet Sağlayıcısını Önerirsiniz?

Arif Oğuzhan

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Bana iyi bir internet sağlayıcısı/tarifesi önerir misiniz? 6/7 aydır Türknet kullanıyordum ve en az son 1 aydır sürekli (max 5 dakikada bir) bağlantı kopması, hız yavaşlaması ile uğraşıyorum ve kapattırmak için başvuru yaptım.
Aradığım ise 1.5 Mbps civarı upload, +12 Mbps download ve AKN sınırı ya olmayacak ya da aşırı yüksek olacak.
Şimdiden teşekkür ederim herkese. (Öğrenciyim para bir yere kadar dert değil. Misal 80 lira)

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum şunu diyebilirim;
Eğer ki sağlam bir altyapın varsa düşünmeden süperonline al. Adamlar gerçekten çok iyi hizmet veriyor.
Şu an bulunduğum yerde altyapı çok iyi değil fakat yakın zamanda taşınacağım için Superonline ile görüşme yapabilirim aslında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her servis sağlayıcı her lokasyonda aynı performansı veremiyor. Burada alacağınız tavsiye müşteri memnuniyeti açısından önemliyken hız gibi konularda bir anlam ifade etmeyecektir. İyisi mi apartman veya sokağınızdaki insanlara danışın.

Taşınana kadar bu internet ile idare et. Yeni evinde altyapına göre öneride bulunuruz.
Her servis sağlayıcı her lokasyonda aynı performansı veremiyor. Burada alacağınız tavsiye müşteri memnuniyeti açısından önemliyken hız gibi konularda bir anlam ifade etmeyecektir. İyisi mi apartman veya sokağınızdaki insanlara danışın.

Haklısınız arkadaşlar fakat sürekli kopan net yüzünden lolde ve pubgde aşırı sinirlenmeye başladım ve özellikle lolde tank düşmeye başladım. O yüzden kapattırmak için başvuru yaptım. Sizlere

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı