Hangi İnternet Sağlayıcısını Seçmeliyim?

Vaas Montenegro

Hectopat
Yer
Rook Island
Engelli bir tanıdığım "bir bilene sor forumlarda" dedi, benim de aklıma ilk Technopat Sosyal geldi :).Engelli olduğu için engelli indirimi olan bir sağlayıcı istiyormuş, ben biraz araştırdım TürkNet'in engelli kampanyasını beğendim 57 TL.Hiçbir internet sağlayıcısına altyapısı yok ama yeni modem alırım dedi. Sizce TürkNet'i mi yoksa diğer sağlayıcılardan hangisini seçmeli? Sağlayıcının ismini söylemeniz yeterli. Teşekkürler :) (şu anki interneti Göknetmiş ve hızı yetmediği için değiştirmek istiyormuş sağlayıcısını, CS:GO TF2 gibi oyunlar oynuyor, oyuncu yani :) pingdir download hızıdır önemli, upload hızıyla işi yok. Taahhütü ağustos ayında bitecekmiş.)

TürkNet'ten altyapı sorgu sonucunu atarsanız daha iyi yorum yapabiliriz.
Altyapı sorgulamada "İşlem sırasında bir hata oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz."hatasını alıyormuş şuan ama daha önceden yaptığı sorgulamada 35 mbs hız alabiliyormuş.
VDSL altyapısı var mı? İnternetten altyapı sorgulaması yapıp söylrseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.
VDSL altyapısına nasıl bakılıyor? bilmiyormuş çünkü de.Ben de bilmiyorum o yüzden birşey söyleyemedim :D

Altyapı sorgulamada "işlem sırasında bir hata oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz."Hatasını alıyormuş şu an ama daha önceden yaptığı sorgulamada 35 Mbps hız alabiliyormuş.

VDSL altyapısına nasıl bakılıyor? Bilmiyormuş çünkü de. Ben de bilmiyorum o yüzden bir şey söyleyemedim :D.

35 Mbps alabiliyorsa VDSL'dir. Benim tavsiyem TT'ye bulaşma insanı sömürmek için yol arıyor. Taahhütün bitmesini bekliyorum yolları ayırmak için.

Son düzenleme:
iki sitede de 97 mbs alabileceği yazıyormuş.
millenicom ve extranet'in engelli kampanyalarını beğenmemiş :D fiyatı pahalı dedi.Sanırım diğerlerinden ucuz olduğu için engelli kampanyası Türknet seçeceğiz 35 mbs.Daha iyisi var mı forumdaşlar ona göre bunu önereceğim :D
Hocam 90 Mbps alabilmek varken 35'e razı olmak biraz saçma geldi. O hızlar için bir çok şeyini verebilecek insan tanıyorum. 😀

Geri
Yukarı