Hangi işletim sistemi kullanılmalı?

Spooky

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Benim bilgisayar özelliklerim : 512 mb Nvidia GeForce GT 9500
2 GB RAM Intel Core i2 2.00Ghz işlemcim var. Şuan Xp'deyim, hangi işletim sistemini kursam daha fazla oyun performansı alabilirim? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Öncellikle İkinize'de teşekkürler arkadaşlar. Fakat Windows 8 yükledim, fazla RAM yiyordu ve oyunlarda kasma yaşadım.
Windows 8.1'i denemedim fakat Windows 7 Ultimate iyi performans verir diye duydum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne Windows 7'si yahu? Windows 7 mi kaldı? Windows 10 kullanmalısın. RAM'in de gayet yeterli Windows 10 için.

Windows 8.1'in Lite, yani fazlalıklardan arındırılmış sürümünü kullanabilirsin. Windows 10 Lite'da var fakat daha çok yeni olduğundan eski sürüm 8.1 kadar iyi performans veremedi. Sistemin RAM kullanımı falan yarıya kadar düşüyordu. Google'da aratırsan çıkacaktır.

Öncellikle teşekkürler arkadaşlar. İlk önce bir Windows 10 yükleyip deneyeceğim. Yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı