Hangi ISS tercih edilmeli?

DelPiero10

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Ecz.Teknikeri
Herkese merhaba. 1 hafta sonra TTNET ile anlaşmam bitiyor. Memnunum. Çok nadir kopma oluyor, onda bile 2 dakika içinde düzeliyor ama 24 Mbps hız için 90 TL talip ediyorlar. Bu hıza bu kadar para vermek istemiyorum. Aklımda TürkNet var ama müşteri hizmetleri olmaması sıkıntı. Kablonet altyapısı olmadığı için onu eledim. NetSpeed veya Millenicom arasında kaldım. Türk Telekom fiber altyapısı var bulunduğum yerde. Hangisini tercih etmeliyim bilmiyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz? Superonline da öneren oldu ama sizin görüşlerinize göre tercih yapacağım.

Netspeed daha ekonomik ben yeni geçtim sinyal değişikliği bekliyorum evet biraz uzun sürüyor geçiş yapmak bakalım göreceğiz nasıl bir hıza kavuşacağız. Bu arada 35 Mbps hıza 63 TL veriyorum.

TürkNet 100Mbps için 80 TL istiyor. Yani altyapın 100Mbps olsa bile sana o hızı veriyor. TürkNet'e geçin.

Herkese merhaba. 1 hafta sonra TTNET ile anlaşmam bitiyor. Memnunum. Çok nadir kopma oluyor, onda bile 2 dakika içinde düzeliyor ama 24 Mbps hız için 90 TL talip ediyorlar. Bu hıza bu kadar para vermek istemiyorum. Aklımda TürkNet var ama müşteri hizmetleri olmaması sıkıntı. Kablonet altyapısı olmadığı için onu eledim. NetSpeed veya Millenicom arasında kaldım. Türk Telekom fiber altyapısı var bulunduğum yerde. Hangisini tercih etmeliyim bilmiyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz? Superonline'da öneren oldu ama sizin görüşlerinize göre tercih yapacağım.

Bu arada TürkNet'in müşteri hizmetleri var.

TürkNet'in müşteri hizmetlerine ulaşmak zor ancak destek kayıtlarına çok çabuk geri dönüş yapıyorlar. Hiç birebir iletişim kurmama gerek kalmadı.

Türknet çok şikayet var ondan vazgeçtim açıkçası, netspeed ve millenicom içinde kopmalar olduğunu yazmışlar. Hepsinde illaki şikayet eden olacak ama bilemedim. Superonline geçicem gibi..

Türk Telekom'dan Millenicom'a geçtim. 100 Mbps'yi bana kablolu 85, kablosuz 52 olarak veriyorlar. Kablosuz değerin düşmesi normal, etrafımızda 132 tane daire var. İnternete kablolu olarak baglanmiyordum fakat salondan odama kablo da çekemiyorum. Yani kablosuz performansı da beni üzmüyor. Dolayısıyla Millenicom bence gayet iyi. Müşteri hizmetlerini farklı konular için 5 kere falan aradım. Hepsinde de hızlı dönüş aldım. Belirtmeyi unuttum, fiyat modem kiralama bedeli dahil 120 TL.
Son olarak bir şey daha diyeyim. Eğer robot supurgeniz varsa ve onu internete bağlamaya çalışırken 3-4 defa art arda denerseniz modem kendini kilitliyor ve müşteri hizmetlerine arıza kaydı oluşturmanız gerekiyor. Millenicom'un bence en iyi yani oluşturduğunuz arıza kaydını internet üzerinden takip etmenizi sağlıyor. Türk Telekom'da böyle bir şey yoktu ve bence güzel bir şey. Ancak benim arıza kaydı oluşturduğum gün araclarda bakım olduğu için yarım gün internetsiz kaldım. Millenicom'a gecerken babam çok tedirgindi ancak taahhütsüz olması sebebiyle ikna ettim ve su an memnunuz.

Geri
Yukarı