Arda Yamann

Decapat
Merhaba arkadaşlar, ben Türk Telekom internet kullanıyorum 16Mbps internetimi yükseltmek istiyorum. TurkNet veya Milleni öneren arkadaşlarım oldu sizin tavsiye ettiğiniz internet var mı?

Altyapı sorguladığımda 69Mbps çıkıyor fakat TurkNet 16 Mbps gösteriyor dün TurkNet 69 Mbps gösteriyordu bugün 16Mbps gösteriyor

Türk Telekom sitesinden baktığımda bu lokasyonda Türk Telekom HiperNet internet hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Saha dolabı tahmini mesafe: 184 metre.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, ben Türk Telekom internet kullanıyorum 16Mbps internetimi yükseltmek istiyorum. TurkNet veya Milleni öneren arkadaşlarım oldu sizin tavsiye ettiğiniz internet var mı?

Altyapı sorguladığımda 69Mbps çıkıyor fakat TurkNet 16 Mbps gösteriyor dün TurkNet 69 Mbps gösteriyordu bugün 16Mbps gösteriyor.

Türk Telekom sitesinden baktığımda bu lokasyonda Türk Telekom HiperNet internet hizmetinden faydalanabilirsiniz.

TurkNet 1000 Mbps internet veriyor bana da çıktı almayı düşünüyorum. Adresi ve caddeyi doğru girerseniz belki size de 1000 Mbps çıkar.

Fiyatlandırmasını bilmiyorum ama ben yaklaşık 2 senedir Superonline kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim. 100 Mbps paket benim, hiç düşmedi.

Altyapı sorguladığımda 69Mbps çıkıyor fakat TurkNet 16 Mbps gösteriyor dün TurkNet 69 Mbps gösteriyordu bugün 16Mbps gösteriyor.

Buradan internet sorgulayıp fotoğrafını atar mısınız?

1683815458295.png

TurkNet 1000 Mbps internet veriyor bana da çıktı almayı düşünüyorum. Adresi ve caddeyi doğru girerseniz belki size de 1000 Mbps çıkar.
dün aynı adres aynı bilgileri yazdım 69mbps gösteriyordu bugün yaptığımda 16mbps gösteriyor neden öyle anlamadım diğer altyapı sorgulama sitelerinde 69mbps gösteriyor

hocam görsel attım kaç mbps destekliyor pek anlamıyorum

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1775041

Dün aynı adres aynı bilgileri yazdım 69Mbps gösteriyordu bugün yaptığımda 16Mbps gösteriyor neden öyle anlamadım diğer altyapı sorgulama sitelerinde 69Mbps gösteriyor.

Hocam görsel attım kaç Mbps destekliyor pek anlamıyorum.

VDSL altyapın var saha dolabına kadar fiber gelmiş sonrasını bakır kablo ile dağıtmışlar. 70Mbps civarı bir hız alırsın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı