Hangi ISS'i tercih etmeliyim?

demircay

Kilopat
Makaleler
1
Selamlar;
Zamlardan dolayı TurkNet'ten, Millenicom'a geçiş yaptım. Altyapı aynı altyapı olmasına rağmen bana verdikleri hız TurkNet'ten daha fazla ve yeterliydi. Fakat sık sık kopmalar olduğundan dolayı (günde en az 10-11 kere) sıkıldım ve başka bir internet servis sağlayıcısına geçmek istiyorum. TurkTelekom altyapısı kullanıyorum. Bana en iyi hızı ve stabil internet deneyimini hangi ISS yaşatabilir? Sözleşme istemiyorum.

Bu şekilde.

Dosya Ekleri

• 20220808_120125.jpg
    20220808_120125.jpg
    27,9 KB · Görüntüleme: 60
Selamlar;
Zamlardan dolayı TurkNet'ten, Millenicom'a geçiş yaptım. Altyapı aynı altyapı olmasına rağmen bana verdikleri hız TurkNet'ten daha fazla ve yeterliydi. Fakat sık sık kopmalar olduğundan dolayı (günde en az 10-11 kere) sıkıldım ve başka bir internet servis sağlayıcısına geçmek istiyorum. TurkTelekom altyapısı kullanıyorum. Bana en iyi hızı ve stabil internet deneyimini hangi ISS yaşatabilir? Sözleşme istemiyorum.
GFN kullanmıyorsanız NetSpeed Öneririm. Şuana kadar hız yavaşlaması , Net kopması gibi bir sorun yaşamadım. Müşteri hizmetleride gayet olumlu. Geçicekseniz Benim kodumla başvurursanız 12 ay boyunca faturanıza 10 tl indirim yansır.

Netspeed'e geçebilirsiniz, ben de yakın zamanda Netspeed'e geçiş yaptım ve şu an memnunum.

GFN kullanmıyorsanız NetSpeed Öneririm. Şuana kadar hız yavaşlaması , Net kopması gibi bir sorun yaşamadım. Müşteri hizmetleride gayet olumlu.
Hocam ben internetten pek anlamıyorum. GFN ne demek?
Netspeed'e geçebilirsiniz, ben de yakın zamanda Netspeed'e geçiş yaptım ve şu an memnunum.
Ping değerleriniz nasıl? Benim TurkNet'te speedtest üzerinden yaptığım testte 4 çıkarken, Millenicom 11 civarı veriyordu. Antalya server'ı yok sanırım Millenicom'un.

Geri
Yukarı