Hangi ISS'i tercih etmeliyim?

Hocam ben internetten pek anlamıyorum. GFN ne demek?

Ping değerleriniz nasıl? Benim TurkNet'te speedtest üzerinden yaptığım testte 4 çıkarken, Millenicom 11 civarı veriyordu. Antalya server'ı yok sanırım Millenicom'un.
Geforce Now yani hocam. İnternet Üzerinden Oyun oynuyorsunuz. Bunu dememin sebebi ise GFN servisi NetSpeed'de biraz sıkıntı.

Ping değerleriniz nasıl? Benim TurkNet'te Speedtest üzerinden yaptığım testte 4 çıkarken, Millenicom 11 civarı veriyordu. Antalya Server'ı yok sanırım Millenicom'un.

Hocam dizüstü bilgisayarımda kablolu internet kullanmadığım için sonuçlar iyi gelmiyor, modem eski modem bir de, vermesi gereken hızın üçte birini anca verebiliyor. Masaüstü bilgisayarda ise ortalama 7 - 8 ms, 90Mbp/s hız alabiliyorum.

Geforce Now yani hocam. İnternet Üzerinden Oyun oynuyorsunuz. Bunu dememin sebebi ise GFN servisi NetSpeed'de biraz sıkıntı.
Anladım. Hiç kullanmadım, kullanacağımı da düşünmüyorum. Netspeed bana 82mbps hız gösteriyor, bu hızın üstüne çıkma şansım var mı? Millenicom'da çıkıyordum.

Hocam dizüstü bilgisayarımda kablolu internet kullanmadığım için sonuçlar iyi gelmiyor, modem eski modem bir de, vermesi gereken hızın üçte birini anca verebiliyor. Masaüstü bilgisayarda ise ortalama 7 - 8 ms, 90Mbp/s hız alabiliyorum.
Teşekkür ederim hocam.

Anladım. Hiç kullanmadım, kullanacağımı da düşünmüyorum. Netspeed bana 82mbps hız gösteriyor, bu hızın üstüne çıkma şansım var mı? Millenicom'da çıkıyordum.

Teşekkür ederim hocam.
GFN kullanmayacaksanız geçebilirsiniz. Siteden Siteye değişiklik gösterebiliyor port durumlarından dolayı. Millenicom kullanırken kaç hız alıyordunuz ?.

GFN kullanmayacaksanız geçebilirsiniz. Siteden Siteye değişiklik gösterebiliyor port durumlarından dolayı. Millenicom kullanırken kaç hız alıyordunuz ?.
Maksimum 93mbps gördüm. Fakat son 3-4 gündür düşük. Anlık değerim.

Hangisini seçip satın almalıyım?

Dosya Ekleri

• 1659950124722.png
    1659950124722.png
    35,5 KB · Görüntüleme: 28
  • 1659950138006.png
    1659950138006.png
    2,2 KB · Görüntüleme: 26

Geri
Yukarı