Hangi ISS'i tercih etmeliyim?

Çıktığınız takdirde 10 tl indirim iptal olmuş oluyor. sizin için bir problem yaratmaz , memnun olmadığınz zaman sorunsuz şekilde çıkabiliyorsunuz.
Tamamdır teşekkürler. Aradım görüştüm mecbur geçiş yapacağım. Belgeleri dijital olarak gönderemiyormuşuz. Kötü oldu kargo, süreci uzatacak.

Belgeler karşı tarafa ulaştıktan sonra bağlama işlemi başlıyor değil mi? Kargolama süreci + 48 saatlik süreç nereden bakarsak 5 gün eder :D

Hatırladığım kadarıyla bana 2 gün gibi bir sürede interneti bağlamışlardı. 3 güne kadar çıkar da 5 gün olmaz diye düşünüyorum. Kargo takibi yapabiliyorsunuz zaten. Belge ellerine geçer geçmez sizle iletişim kuruyorlar.

Millenicom'u tavsiye ediyor birçok insan. Denemek isterseniz millenicomu deneyebilirsiniz.
Ben de o tavsiyelere dayanarak Millenicom'a geçtim zaten. Fakat şu an ondan ayrılmak için uğraşıyorum. Konunun başında da bahsettiğim gibi, sürekli kopmalar yaşıyorum sinirlerim zıpladı bu süreçte. Destek ekibi evime geldi, "millenicom tarafından kesiliyor" diyip gitti. Millenicom'a ulaşmaya çalışıyorum, telefonu açan yok.

Ben de o tavsiyelere dayanarak Millenicom'a geçtim zaten. Fakat şu an ondan ayrılmak için uğraşıyorum. Konunun başında da bahsettiğim gibi, sürekli kopmalar yaşıyorum sinirlerim zıpladı bu süreçte. Destek ekibi evime geldi, "millenicom tarafından kesiliyor" diyip gitti. Millenicom'a ulaşmaya çalışıyorum, telefonu açan yok.
Netspeed gecebilirsiniz müşteri hizmetleri baya iyi ref koduda verebilirim isterseniz

Yeni konular

Geri
Yukarı