Hangi kargo şirketinin kargo fiyatı daha uygundur?

Arda321

Hectopat
Daha fazla  
Aras kargonun mu yoksa PTT kargonun mu kargo fiyatı daha ucuzdur?

Son düzenleyen: Moderatör:
PTT kargo daha uygundur fakat sattığınız ürüne göre değişebilir. Dolap üzerinden ilana bir eşya koyup o adrese satın alıyorsunuz totalde 20 lira gibi bir ücret tutuyor tamamen.

Gözünüzü seveyim PTT'den bedava bile olsa kargo kullanmayın. İnternet alışverişlerinden bir çok ürünü sırf kapıda ödeme olsun diye PTT kargo kullandım ne kadar büyük mallık ettiğimi sonradan anladım, ortalama 2 haftada ürün getiriyor adamlar İstanbul'dan İzmir'e. Bazen de hiç getirmiyorlar. Şubeyle falan alakası olduğunu da sanmıyorum. En erken gelen kargom 3 gün sonra gelmişti, o da bir kitaptı. Geri kalanların gelmesi haftalar sürdü.

Gözünüzü seveyim PTT'den bedava bile olsa kargo kullanmayın. İnternet alışverişlerinden bir çok ürünü sırf kapıda ödeme olsun diye PTT kargo kullandım ne kadar büyük mallık ettiğimi sonradan anladım, ortalama 2 haftada ürün getiriyor adamlar İstanbul'dan İzmir'e. Bazen de hiç getirmiyorlar. Şubeyle falan alakası olduğunu da sanmıyorum. En erken gelen kargom 3 gün sonra gelmişti, o da bir kitaptı. Geri kalanların gelmesi haftalar sürdü.
Hocam İstanbul'dan kargo 2 günde geliyor. Ucuz olmasını isteyip hem de süper hızlı olmasını beklemek yanlış. Yurtiçi kargo 16-17 saatte Adana'dan İstanbul'a dosyamı getirdi. 1 adet dosya için 44 lira para verdim. Acelesi yoksa ucuz yollu PTT'yi seçerim oda zaten maksimum 3 günde getirdi hep.

Geri
Yukarı