Hangi kasayı seçmek daha mantıklı?

M.Mert.

Kilopat
Daha fazla  
Cooler Master Haf 912 Advance diyebilirim. Ve soğutması gayet başarılı kasanın. Bütçe düşük olanlarda tercih edilse daha iyi olur Z11. O güç kaynağını almanı tavsiye etmem aslında.

Pencereli düşündüğüm için 400r düşünmedim. Ayrıca benim için görünüş ve hava sirkülasyonu, kablo saklama gibi kriterler önemli.

Cooler master sniper see throught kafama pek yatmadı. Talon da öyle. Haf 942 kullanan var mı bu forumda?

Hava sirkülasyonu konusunda da 400R çok iyidir. Izgara panele de 2 tane fam takarsın çok iyi bir soğutma elde edersin. Görünüş konusuna gelirsek 2 üst tarafa 2 yan panele mavi ledli fan takınca gayet güzel duruyor.

Hava sirkülasyonu konusunda da 400R çok iyidir. Izgara panele de 2 tane fam takarsın çok iyi bir soğutma elde edersin. Görünüş konusuna gelirsek 2 üst tarafa 2 yan panele mavi ledli fan takınca gayet güzel duruyor.

Ancak pencereli bir model arıyorum bunu göz önünde bulundurursanız sevinirim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı