Hangi Kaspersky ürünü alınmalı?

orvos

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,

MacBook Pro cihazım için Kaspersky ürün satın alacağım ama anti virüs ve ınternet Security diye 2 farklı ürün var. Ben hem internet hem de bilgisayarı korumasını istiyorum. Bu yüzden hangisi almamı söylerseniz sevinirim. İyi günler.

Merhaba, ben yıllardır total security olanı kullanıyorum. İnternet security işini görecektir. Ben onu tavsiye ediyorum.

Antivirüs. Internet Security web sitelerinde indirdiğin dosyaları inceliyor. Eğer dosya virüslüyse sana bildiriyor. Yani ben öyle düşünüyorum çünkü bir süredir Kaspersky üyesiyim. Ama Internet Security de iyidir.

Av yok kts de yok.
Sadece ıs ve Cloud ürünleri var av olarak.
İkisinden birini deçebilirsin:

Farklarına da bakabilirsin.

Hocam, bir soru soracağım. Ben uzun zamandır Windows 10 da Total Security kullanıyorum. O aktif koruma değil mi? Yani sadece tarama için mi?

Ben uzun zamandır Windows 10 da Total Security kullanıyorum. O aktif koruma değil mi? Yani sadece tarama için mi?
KTS üst pakettir her şeyi barındırır. Aktif olmayan bir AV diye bir şey yok. Aktifliği kapatırsanız veya bir zararlı kapatırsa oluşur. Aktif olmayan AV de AV olmayan sistem demektir zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı