Hangi Kitle Daha Kanser?

Sizce?

• Oy verenlerin toplamı
    154

painkiller

Gigapat
Makaleler
5
Yer
İstanbul
Herkese merhaba arkadaşlar,

Biliyorsunuz kanser kitlesiyle meşhur iki oyun var bu dünyada. CS:GO ve LoL. İkisini de oynadım. Bence ikisinde de kanser bir kitle var ama LoL benim için açık ara daha kanser bir kitleye sahip. Daha şampiyon seçiminde millet küfürleşmeye başlıyor. En azından CS:GO'da bir "hello my friends" diyenler var yani:) Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce en kanser kitle hangisinde:)

Eğlencesine bir ankettir kimse savunmaya falan geçmesine gerek yok:) Ankete oy verirseniz de sevinirim. Daha somut bir sonuç çıkar ortaya bence;)

Son düzenleyen: Moderatör:

Jayce

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Geonosis
En kanseri kesinlikle LOL tartışmaya kapalı. Ruslarla yine arada anlaşabiliyoruz eğleniyoruz falan ama TR sunucu LOL'de kanser. Bunu yazdıktan sonra LOL girmek de ayrı bir fantezi tabii.

KS
painkiller

painkiller

Gigapat
Makaleler
5
Yer
İstanbul
LoL'de Türk geldi mi var ya karalar bağlıyorum ya:) Adam daha maçı kabul ete bastıktan sonra gelen ekranda sohbete hemen "üst koridor benim alanın anasını..."🤣 Bi' sakin ol şampiyon ya🤣

CS:GO'da dert Ruslar ama bir süre sonra onlar da eğlenceli oluyor. Sadece mikrofonu açık unutan çocuklar sıkıntılı. Rusça çizgifilm sesi dinlemek çok zor cidden🤣

Makaleler
10
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
CS:GO indiriyorum söylenecek laf mı bu :D Şaka bir yana Bence CS:GO daha kanser, Ruslar savaş oyunlarına hasta herhalde öyle bir konuşuyorlar ki sanırsın Dünya savaşı var. Yoksa LOL oynadığım için kanser oldum diye mi yanlış düşünüyorum, Neyse her ikisi de kanser en iyisi böyle olacak :D

KS
painkiller

painkiller

Gigapat
Makaleler
5
Yer
İstanbul
CS:GO indiriyorum söylenecek laf mı bu :D Şaka bir yana Bence CS:GO daha kanser, Ruslar savaş oyunlarına hasta herhalde öyle bir konuşuyorlar ki sanırsın Dünya savaşı var. Yoksa LOL oynadığım için kanser oldum diye mi yanlış düşünüyorum, Neyse her ikisi de kanser en iyisi böyle olacak :D
Ya Ruslar öyle ya:) Bombayı çözüyorum adam heyecandan "aaaaa..." diye bağırıyor manyak🤣 Lan oyun lan bu oyun, bi' öğrenemediler şunu valla:) Tek dert mikrofon kullanmayı çok seviyor deliler: Ama LoL'e göre bence yine iyi ya. LoL kitlesi yüzünden bıraktım. Kazansan küfür kaybetsen küfür. İki dakikada bir report yazanlar falan:)

Yukarı