Hangi Kitle Daha Kanser?

Sizce?

• Oy verenlerin toplamı
    160
Makaleler
7
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Havacılık Sektörü
Profil Kapağı
1522248089
Herkese merhaba arkadaşlar,

Biliyorsunuz kanser kitlesiyle meşhur iki oyun var bu dünyada. CS:GO ve LoL. İkisini de oynadım. Bence ikisinde de kanser bir kitle var ama LoL benim için açık ara daha kanser bir kitleye sahip. Daha şampiyon seçiminde millet küfürleşmeye başlıyor. En azından CS:GO'da bir "hello my friends" diyenler var yani:) Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce en kanser kitle hangisinde:)

Eğlencesine bir ankettir kimse savunmaya falan geçmesine gerek yok:) Ankete oy verirseniz de sevinirim. Daha somut bir sonuç çıkar ortaya bence;)

Son düzenleyen: Moderatör:
LoL'de Türk geldi mi var ya karalar bağlıyorum ya:) Adam daha maçı kabul ete bastıktan sonra gelen ekranda sohbete hemen "üst koridor benim alanın anasını..."🤣 Bi' sakin ol şampiyon ya🤣

CS:GO'da dert Ruslar ama bir süre sonra onlar da eğlenceli oluyor. Sadece mikrofonu açık unutan çocuklar sıkıntılı. Rusça çizgifilm sesi dinlemek çok zor cidden🤣

CS:GO indiriyorum söylenecek laf mı bu :D Şaka bir yana Bence CS:GO daha kanser, Ruslar savaş oyunlarına hasta herhalde öyle bir konuşuyorlar ki sanırsın Dünya savaşı var. Yoksa LOL oynadığım için kanser oldum diye mi yanlış düşünüyorum, Neyse her ikisi de kanser en iyisi böyle olacak :D

CS:GO indiriyorum söylenecek laf mı bu :D Şaka bir yana Bence CS:GO daha kanser, Ruslar savaş oyunlarına hasta herhalde öyle bir konuşuyorlar ki sanırsın Dünya savaşı var. Yoksa LOL oynadığım için kanser oldum diye mi yanlış düşünüyorum, Neyse her ikisi de kanser en iyisi böyle olacak :D
Ya Ruslar öyle ya:) Bombayı çözüyorum adam heyecandan "aaaaa..." diye bağırıyor manyak🤣 Lan oyun lan bu oyun, bi' öğrenemediler şunu valla:) Tek dert mikrofon kullanmayı çok seviyor deliler: Ama LoL'e göre bence yine iyi ya. LoL kitlesi yüzünden bıraktım. Kazansan küfür kaybetsen küfür. İki dakikada bir report yazanlar falan:)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı