Hangi Kitle Daha Kanser?

Sizce?

• Oy verenlerin toplamı
    160
Ne kadar şanslı olduğunu tahmin bile edemezsin dostum:) Hiç merak bile etme o kadar yani. Ben yılların hesabını kapattım düşün artık iğrençliği;)

Ya o kafayı yemiş ya. Açtığı konuları üst üste okuyunca dün gece site çöktü resmen. Technopat bile dayanamadı🤣
Harbiden ben çok sinir olduğum o arkadaşa, Trol olduğu için hiç ciddiye alamıyorum. Ban yetkim olsa ilk onu banlardım o derece sinirliyim, Utanmadan insanların hayatını yadırgıyor ki bu çok yanlış. Hepsi Aile ve Okul'un suçu dövün abi şöyle insanları akıllansınlar :)

2.000 saat civarı CS:GO oynamışlığım var, aynı şekilde LOL içinde geçerli.

CS:GO'da bir noktadan sonra kanser kitle neredeyse yok gibi ama LOL'de adam "Plat" olmuş hala orta salmazsanız ananıza söverim şeklinde ilerliyor.

LOL daha kanser, en azından CS'de 1 kişi oynasa oyunu kazanabiliyorsunuz. LOL'de en az 2 kişi oynamalı yoksa küfür, kıyamet, onur, haysiyet, cinsiyet, ırkı ve milli değerler olmak üzere resmen bomba yağmuruna tutuluyorsunuz.

Artık alışkanlık olmuş, oyun öncesi tüm takımı susturuyorum. Şikayet eden isterse video ile şikayet etsin, umurumda değil.

Ama LoL üzerinde kolsuzlar için özel şampiyonlar var.
  1. Malphite(AP+ kombo ile tekleme, bu ara çok moda)
  2. Yasuo
  3. Master Yi
  4. Katarina
  5. Zed(Önüne gelen oynanış videosu çektiği için herkes ustası olmuş)
  6. Lux
  7. Fizz(Ulti+kombo, birazda büyü nüfuzu tankı bile tekliyor)
  8. Teemo(Mantarına "acu atıyrum")
Kolsuz musun? Ateş seni çağırıyor.

Yıllar sonra tekrar denemek için indirdim bir el oynadıktan sonra sildiğim oyundur lol.
Wolfteam ve Zula da eklense miydi şıklara diye düşünüyorum. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı