Hangi konsol daha iyi?

Anunswin

Hectopat
Arkadaşlar nedeni ile yazar mısınız? Bence PlayStation serisi çünkü kendimi bildim bileli bu konsoldan oynuyorum. PS3, PS4 sorun yaşamadım, akıcı oynanış sunuyorlar ancak arada bir FPS düşüşü yaşanıyor. Sorun yok oynanabilir ama.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar nedeni ile yazar mısınız? Bence PlayStation serisi çünkü kendimi bildim bileli bu konsoldan oynuyorum. PS3, PS4 sorun yaşamadım, akıcı oynanış sunuyorlar ancak arada bir FPS düşüşü yaşanıyor. Sorun yok oynanabilir ama.
İki konsolunda kendine has iyi tarafları var, burada şu daha iyi gibi bir ayrım yapamayız bence.

Nintendo Switch ve Nintendo NES diyorum ben. Nintendo Switch tasinabilir olmasina ragmen cok iyi performansi var, ayrica exclusive oyunlari asiri iyi. NES ise kontrolcusu ve yine exclusive oyunlarindan dolayi asiri sevdigim fakat yuksek ihtimalle hayatimda hic dokunamayacagim bir konsol.

Globalde ekonomik sorun çok olmadığından PS serisi çok daha ön planda ancak bizim gibi alım gücü düşük ülkelerde Xbox yaptığı hamlelerle bir kaç adım daha önde.
Not: Eğer 6-7 yıl önce sorsanız bu soruyu ancak kelimesinden sonrasını kullanmazdım.

Hiç konsol kullanmadım ama bence bu nesilde Xbox. Çünkü Gamepass çok büyük bir avantaj. Ayrıca Xbox'lar daha güçlü. PlayStation mağazasında ki oyun fiyatları çok pahalı. Microsoft bir sürü oyun firması satın aldı bu nesilde oyun sıkıntısı yaşayacağını sanmam Xbox'ın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı