Hangi konsol daha iyi?

Türkiye şartlarına göre Xbox almak daha mantıklı olacaktır Game Pass sistemiyle öne çıkıyor. Fakat Ps'de ise exclusive oyunlar ve dualsense dikkat çekiyor ve Ps'in Game Pass'le rakip olacak bir sistem geliştirdiği de biliniyor eğer PS Game Pass ile yarışacak bir şey çıkartırsa PS almak çok daha mantıklı olacaktır.

Arkadaşlar nedeni ile yazar mısınız? Bence PlayStation serisi çünkü kendimi bildim bileli bu konsoldan oynuyorum. PS3, PS4 sorun yaşamadım, akıcı oynanış sunuyorlar ancak arada bir FPS düşüşü yaşanıyor. Sorun yok oynanabilir ama.
Exclusive oyun oynamayı seviyorsan PS5, daha çok online oyunları seviyorsan Xbox. PS5'in tasarımı bence iyi değil ve çok yer kaplıyor, ayrıca oyunları çok pahalı. Xbox ise şık ve daha minimal bir ürün. Gamepass sistemi sayesinde uygun fiyatlı bolca oyun var. Benim tercihim Xbox.

Xbox'ın tek artı yanı Game Pass olması onun dışında, PS5 tartışılmadan alınır bence.
Arkadaşlar nedeni ile yazar mısınız? Bence PlayStation serisi çünkü kendimi bildim bileli bu konsoldan oynuyorum. PS3, PS4 sorun yaşamadım, akıcı oynanış sunuyorlar ancak arada bir FPS düşüşü yaşanıyor. Sorun yok oynanabilir ama.

Nedeni yok. PlayStation, var mı ötesi? Ondan daha iyisi mi var? Xbox denen makine bir halta yaramaz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı