Hangi konsol tercih edilmeli?

ı love you

Hectopat
Selamlar. Son zamanlarda bir konsol almaya karar verdim. Ama fiyatlar yüksek olduğu için 2. el almaya karar verdim. Yalnız başka şehirden değil Edirne'den almak istiyorum. Param güvende gibi sistemler var biliyorum ama babam izin vermiyor. İlk başta PS3 düşündüm ama çok eski gibi geldi. Sonra PS4 ve Xbox düşündüm. PS4 fiyatları biraz pahalı geldi. Xbox ise ilanların fiyatı uygun ve Game Pass mevcut. Daha sonra 2500 TL'ye Nintendo Switch buldum. O da mantıklı geldi. Ama şunu söyleyeyim. Ben sadece arada oynamadık bir şey alacağım. Zaten bilgisayar var ama artık sıkılmaya başladım. Bu yüzden PS Vita gibi konsollar da olabilir. Teşekkürler şimdiden.

Selamlar. Son zamanlarda bir konsol almaya karar verdim. Ama fiyatlar yüksek olduğu için 2. el almaya karar verdim. Yalnız başka şehirden değil Edirne'den almak istiyorum. Param güvende gibi sistemler var biliyorum ama babam izin vermiyor. İlk başta PS3 düşündüm ama çok eski gibi geldi. Sonra PS4 ve Xbox düşündüm. PS4 fiyatları biraz pahalı geldi. Xbox ise ilanların fiyatı uygun ve Game Pass mevcut. Daha sonra 2500 TL'ye Nintendo Switch buldum. O da mantıklı geldi. Ama şunu söyleyeyim. Ben sadece arada oynamadık bir şey alacağım. Zaten bilgisayar var ama artık sıkılmaya başladım. Bu yüzden PS Vita gibi konsollar da olabilir. Teşekkürler şimdiden.

Sadece arada oynayacaksan ve çok aman aman yeni oyun oynamam diyorsan PS Vita öneririm. Hem yanında taşırsın hem de oyun oynarsın. Eğer taşımıyorsan Xbox One veya One S bakabilirsin.

Xbox almayın, zaten tüm oyunları PC'de var, PS4'ün exculisive oyunlarının çoğu PC'ye çıkmaya başladı yavaş yavaş, Nintendo Switch'in oyunları dehşet pahalı, PS Vita'da kayda değer oyun yok, kısacası en mantıklısı PC geliştirmek, illa ki konsol alacağım diyorsanız PS4 en mantıklısı.

Burada xbox = pc yazan arkadaşlara saygı duymakla birlikte pek anlayamadım. Xbox Series S 3500 TL gibi rakamlara alınabiliyor. Bu fiyata RTX destekli bu özelliklerde PC alınabiliyor mu merak ettim? Bir de örnek veriyorum Fifa oynayacaksanız konsol ile pc çok farklı. Hem oynanış deneyimi hem de pc'de bu yıl next gen oyun çıkmayacak olması gibi.

Burada Xbox = PC yazan arkadaşlara saygı duymakla birlikte pek anlayamadım. Xbox Series S 3500 TL gibi rakamlara alınabiliyor. Bu fiyata RTX destekli bu özelliklerde PC alınabiliyor mu merak ettim? Bir de örnek veriyorum FIFA oynayacaksanız konsol ile PC çok farklı. Hem oynanış deneyimi hem de PC'de bu yıl Next gen oyun çıkmayacak olması gibi.

Anlamazlar kardeşim boşver.

Yeni konular

Geri
Yukarı