Hangi kulaklık alınmalı?

pxavzz

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Razer Barracuda X, Corsair HS70 Pro, HyperX Cloud Stinger Core veya Logitech G435 arasındayım. Hangisini almalıyım sizce veya bunlardan daha iyi olup da yaklaşık fiyatları aynı olan bildiginiz kulaklıklara da açığım. Kablosuz olmasını istiyorum kablolu olmasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Logitech G633 geçtiğimiz gün emekli oldu. Asus TUF Gaming H3 Wireless kulaklık satın aldım. Şimdilik memnun gibiyim ancak bir Virtuoso kadar hoşuma gitmedi tabi.

Razer Barracuda X, Corsair HS70 Pro, HyperX Cloud Stinger Core veya Logitech G435 arasındayım. Hangisini almalıyım sizce veya bunlardan daha iyi olup da yaklaşık fiyatları aynı olan bildiginiz kulaklıklara da açığım. Kablosuz olmasını istiyorum kablolu olmasın.
Razer veya corsair bu yazdıklarınızdan benim ek önerim ise Hyperx cloud flight.

Logitech G PRO X wireles kullanıyorum detaylıca incelemek istersen Türkçe içerikli birkaç video YouTube'da mevcut. Açıkçası tercih etmek istediğin modelleri almak istemezdim.

Hiç biri.

Kablosuz dediğinizi sonradan okudum özür diliyorum, Logitech G PRO X diyorum bende, fakat üstte attıklarımız aklınızda olsun kablolu düşünürseniz.

Bende 2 senedir Corsair Void Elite RGB Wireless var. Efsane bir şey fakat çok pahalanmış.

Hiç biri.

Arkadaş kablosuz yazmış,kablolu olsa bile yukarıda ki kulaklıklar bunlardan daha kaliteli.

Bende 2 senedir Corsair Void Elite RGB Wireless var. Efsane bir şey fakat çok pahalanmış.
Sanırım biraz ağır boynu ağrıtıyor mu?

Arkadaş kablosuz yazmış,kablolu olsa bile yukarıda ki kulaklıklar bunlardan daha kaliteli.

Sanırım biraz ağır boynu ağrıtıyor mu?
Yorumumu düzenlemekle beraber arkadaşın attığı hiç bir kulaklık blackshark v2 den daha iyi değil. Fiyat farkları kablosuz oldukları için. Başka hiç bir artısı yok blackshark v2 ye göre. Özellikle oyun için.

Satıcı ne kadar güvenilir bilmiyorum ama çok iyi kulaklık. Kablolusunu kısa bir süre kullanıp ses kartım bozuk olduğu için iade etmek zorunda kaldım. Sadece telefonda test edebildim zaten. Kulaklık çok rahat. Ses kalitesi, yalıtımı, mikrofonu falan aşırı güzeldi. 550 TL'ye almıştım birkaç hafta önce. İade ettikten sonra Sharkoon rush ER40 aldım 350 liraya. Mpow aradaki fiyat farkını dibine kadar hak ediyor. Tabi şu an 650 olmuş ne kadar alınır bilmem ama Wireless olan modeli düşünebilirsiniz. Keşke ses kartım bozuk olmasaydı. Çok güzel bi kulaktı.

Yorumumu düzenlemekle beraber arkadaşın attığı hiç bir kulaklık blackshark v2 den daha iyi değil. Fiyat farkları kablosuz oldukları için. Başka hiç bir artısı yok blackshark v2 ye göre. Özellikle oyun için.
Kulaklık kablosuz ise 5-0 öne geçiyor zaten baştan.

Son düzenleme:
Razer veya corsair bu yazdıklarınızdan benim ek önerim ise Hyperx cloud flight.
Baktım dediğiniz kulaklığa hocam amazonda fiyatı gibi mikrofonu nasıldır 7.1 var mıdır biliyor musunuz?

Hiç biri.

Kablosuz dediğinizi sonradan okudum özür diliyorum, Logitech G PRO X diyorum bende, fakat üstte attıklarımız aklınızda olsun kablolu düşünürseniz.
Logitech G PRO X wireles kullanıyorum detaylıca incelemek istersen Türkçe içerikli birkaç video YouTube'da mevcut. Açıkçası tercih etmek istediğin modelleri almak istemezdim.
G PRO X benim de aklımdaydı fakat kablosuz olanının fiyatı baya uçukmuş mecbur listemden çıkardım

Yeni konular

Geri
Yukarı