Hangi MacBook alınmalı?

Diocracy

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle merhaba. Grafik tasarım işi ile uğraşıyorum ve macbook alacağım. İllustratör, ps, indesign, after, blendir gibi uygulamalar kullanıyorum. Ara sıra lol valorant oynuyorum. M1 model tavsiye edicem fakat air mi 13 pro mu yoksa 14 pro mu almam gerektiğine karar veremedim. Air alsam yeterli olur mu yoksa 14 inç model mi tercih etmeliyim. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Hocam paraniz varsa neden en iyisini tercih etmeyesiniz 😊
Olay paramın olması değil dostum. Mantıken öyle yapmak gerekir ama param var diye özelliklerinde yeteri kadar faydalanamayacağım bir aleti neden alayım. Sonuçta hepimiz para kazanmak için vaktimizi veriyoruz :)

Hocam paraniz varsa neden en iyisini tercih etmeyesiniz 😊
Kullanmayacağı donanıma neden para versin?
Öncelikle merhaba. Grafik tasarım işi ile uğraşıyorum ve MacBook alacağım. Illustrator, PS, indesign, after, blendir gibi uygulamalar kullanıyorum. Ara sıra LoL Valorant oynuyorum. M1 model tavsiye edeceğim fakat Air mi 13 Pro mu yoksa 14 Pro mu almam gerektiğine karar veremedim. Air alsam yeterli olur mu yoksa 14 inç model mi tercih etmeliyim. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

MacBook da Valorant'ı unut ama LoL açabilirsin aynı zamanda Fortnite da açabilirsin ben M1 Air da sıkıntısız açtım ve pixelmator Pro kullanıyorum bu güne kadar ne donduğunu ne ısındığını gördüm grafik tasarımı artık çoğu bilgisayarın rahatlıkla yapabileceği bir iş ekranda dsı P3 renkleri gösteriyor yanı yaptığın renkler diğer ekranlarda da güzel görünür. Video işleme kısmında ise orta boyutlu projeleri H265 olarak final cut da yaparsın ama büyük projeler yapacaksan videoları prores veya RAW olarak kayıt etmen gerekebilir.

Geri
Yukarı