Hangi marka F/P için ideal?

Bütçe
6000-8000
Monster Abra ve Casper'a bulaşma GameGaraj'da düşünülebilir ama genelde o fiyatta Acer HP Lenovo oluyor. Monster Tulpar düşünülebilir.
Teşekkür ederim. Abra serisini neden önermiyorsunuz? Tulpar için bütçem yetmiyor maalesef.
Bütçen dahilinde Acer Nitro 5 veya Lenovo Ideapad Gaming 3 öneririm. Diğer seçenekler olan Excalibur veya Monster'ın Abra serisine bakma bile.

Monster neden önermiyorsunuz? Acer Nitro 5 ilk çıktığı zaman aşırı derecede ısınma başta olmak üzere sorunlu bir gamingbook olduğu söyleniyordu. Şu an nasıl?
Casper ve Monster temkinli davranılacak markalar hocam, onun harici diğer mesajlarla aynı olacaktır vevabım.

Sağ olun hocam. Monster neden önerilmiyor? Çok duydum da bunu.

HP'lerde kronik bir sorun var GPU'su çok ısınıyor not: HP kullanıyorum.
Teşekkür ederim. Abra serisini neden önermiyorsunuz? Tulpar için bütçem yetmiyor maalesef.

Monster neden önermiyorsunuz? Acer Nitro 5 ilk çıktığı zaman aşırı derecede ısınma başta olmak üzere sorunlu bir gamingbook olduğu söyleniyordu. Şu an nasıl?

Sağ olun hocam. Monster neden önerilmiyor? Çok duydum da bunu.

Monster bir zamandan sonra yavaşladığını ve aşırı geç açıldığını söyleyen arkadaşlarım var.

HP'lerde kronik bir sorun var GPU'su çok ısınıyor not: HP kullanıyorum.

Monster bir zamandan sonra yavaşladığını ve aşırı geç açıldığını söyleyen arkadaşlarım var.

2020 HP de sorun yok ben de var. R7 4800H 1660 Ti Max-Q olan yarın satacağım (alım satım yapıyorum cihazın sorunu yok.

2020 HP de sorun yok ben de var. R7 4800H 1660 Ti Max-Q olan yarın satacağım (alım satım yapıyorum cihazın sorunu yok.

Oyun amaçlı mı kullanıyorsunuz ben uzun süre oyun oynuyorum.

Hocam alım satım yapıyormuşsunuz benim HP envy X360 convertible 15-BQ0xx bir lapotopum var kaça satabilirim.
Oyun amaçlı mı kullanıyorsunuz ben uzun süre oyun oynuyorum.

Hocam alım satım yapıyormuşsunuz benim HP envy X360 convertible 15-BQ0xx bir lapotopum var kaça satabilirim.

Laptop dünyanın belli başlı ülkelerinde satıldı Türkiye'ye gelmedi diye biliyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı