Hangi Marka LED Far önerirsiniz?

TENSES

Kilopat
Şu an kullandığım otomobilde klasik H7 tip halojenler var ve aydınlatma benim için hiç yeterli değil.
İnternetten araştırdığımda bir çok marka var. Hepsini hayatımda ilk defa duyuyorum. Aralarında iyi yorumlar olanlarda var ama bir de sosyalde sormak istedim. Aranızda kullananlar var ise önerebileceği bir model vardır belki.
Stark h7 led
Şu model dikkatimi çekti, sizce nasıldır?
Bu arada farlarım mercekli ve yükseklik ayarı var.

Son düzenleyen: Moderatör:
LED arayışına gerek yok bence. Sarı ışık her zaman gece görüş ve kapsam olarak LED ampulden iyidir. Mercekli bile olsa.

Bu tarz özel seri halojenleri tavsiye ederim.

Merhaba;

Ben geçen sene Philips marka aldım ve kullanıyorum oldukça memnunum. Ayrıca diğer çin malları gibi ışığı dağa taşa değil üzerindeki yansıtıcı sayesinde doğru bir şekilde yansıtıyor. Sonuçta sadece kendi görüş alanımızı değil karşıdan gelen aracında gözünü almamamız gerekli, bu nedenle ledleri taktığımda kapalı otoparkta kendim far ayarlarını yeniden ölçerek yaptım. Sizin mercek olduğu için daha homojen ve düzgün bir ışık alacaksınız. N11'de satılıyordu oradan bakabilirsiniz.

Farlarınız mercekli değil ise kesinlikle almanızı tavsiye etmiyorum. Ben de şimşek etkisine özenip motosikletim için aldım, karşıdan geleni kör ettiğim için utana sıkıla ilerliyorum trafikte. Osram'ın beyaza yakın halojenlerini baya övüyorlar, onlara yönelebilirsiniz.

LED arayışına gerek yok bence. Sarı ışık her zaman gece görüş ve kapsam olarak LED ampulden iyidir. Mercekli bile olsa.

Bu tarz özel seri halojenleri tavsiye ederim.
Açıkçası bu fiyata halojen bir ampül almak bana pek mantıklı gelmiyor.
Merhaba;

Ben geçen sene Philips marka aldım ve kullanıyorum oldukça memnunum. Ayrıca diğer çin malları gibi ışığı dağa taşa değil üzerindeki yansıtıcı sayesinde doğru bir şekilde yansıtıyor. Sonuçta sadece kendi görüş alanımızı değil karşıdan gelen aracında gözünü almamamız gerekli, bu nedenle ledleri taktığımda kapalı otoparkta kendim far ayarlarını yeniden ölçerek yaptım. Sizin mercek olduğu için daha homojen ve düzgün bir ışık alacaksınız. N11'de satılıyordu oradan bakabilirsiniz.
Philips'in soğutmalı modeli yok maalesef H7 soket için olsaydı hiç düşünmeden alacaktım.

Şu an kullandığım otomobilde klasik H7 tip halojenler var ve aydınlatma benim için hiç yeterli değil.
İnternetten araştırdığımda birçok marka var. Hepsini hayatımda ilk defa duyuyorum. Aralarında iyi yorumlar olanlarda var ama bir de sosyalde sormak istedim. Aranızda kullananlar var ise önerebileceği bir model vardır belki.
Stark h7 led

Stark H7 kullabilirsiniz hocam ben kendim süpervision mini kullanıyorum biraz daha parlak isterseniz hypervision var alabilirsiniz çok uzun zaman önce arkadaşımla birlikte aldık arabalara çok hoş ve düzgün duruyor hiçbir sorunu çıkmadı ve karşıdan gelenleri de rahatsız etmiyor.

Evet strak markadan da genelde insanlar memnun, şimdi ben daha çok lümen alabilmek adına (farlarım mercekli olduğu için göz alma söz konusu değil) Çin'den başka bir LED aldım. Gelsin incelemesini yapıp buraya da ekleyeceğim.

İnternetten araştırdığımda birçok marka var. Hepsini hayatımda ilk defa duyuyorum. Aralarında iyi yorumlar olanlarda var ama bir de sosyalde sormak istedim. Aranızda kullananlar var ise önerebileceği bir model vardır belki.
Stark h7 led

Dostum bende H4 arayış içerisindeyim bayağı bir baktım hem uygun fiyatlı hem de performanslı olan bir inwells X-treme var bende onu alacağım galiba

Yeni konular

Geri
Yukarı