Hangi mesajlaşma uygulamasını kullanıyorsunuz?

%10luk bir kesim bile hesaplarını silse şirket için azımsanmaz bir kayıp demek milyon dolar bazında bir zarar.

Bu adamlara koymaz o kadar zarar , koysaydı facebook'un popülerliği bittiği için koyardı ama adamlar instagrama sahip oldular kısaca caminin minaresini çalan kılıfını uydurur her türlü o yüzden hiç bir şey olmaz adamlara. Zuckerbergden bahsediyoruz adamın kafası cin gibi her türlü hınzırlığa kafası basıyor yani yaş 36 millet ev aile kurar bu adam hala milletin özeline sarkıyor 😂

Bu adamlara koymaz o kadar zarar , koysaydı facebook'un popülerliği bittiği için koyardı ama adamlar instagrama sahip oldular kısaca caminin minaresini çalan kılıfını uydurur her türlü o yüzden hiç bir şey olmaz adamlara. Zuckerbergden bahsediyoruz adamın kafası cin gibi her türlü hınzırlığa kafası basıyor yani yaş 36 millet ev aile kurar bu adam hala milletin özeline sarkıyor 😂
Emin ol bu WhatsApp meselesinden ünü artan bir telegram uygulaması var belki yerinden bile sarsabilir.
Ben isterim, problem değil.
Birşey diyemem sana kalmış.

Emin ol bu WhatsApp meselesinden ünü artan bir telegram uygulaması var belki yerinden bile sarsabilir.

Birşey diyemem sana kalmış.
Gider başka bir popüler uygulamayı satın alır gruplarına katarlar adamlarda ki imkan sınırsız neredeyse , bu şey gibi , Apple İphone adaptörünü koymayı bıraktığı için satışlarında düşüş yaşadı demek gibi bir şey.

Apple her seferinde bir şeylerden kısıyor bir şeyler satarken , I pad aldığında bunun yazılım ömrü 2-3 sene oluyor artık önceden daha uzundu , telefonda aynı şekilde diyelim. Macler biraz daha gidiyor ama 5 seneden sonra sıkıntılar çıkıyor yeni yazılım desteğinde ama hiç bir şekilde zarar etmiyorlar neden ? Alıcısı çok.

Yani Whatsappa'a bir şey olacağını pek sanmıyorum bu yüzden.

Gider başka bir popüler uygulamayı satın alır gruplarına katarlar adamlarda ki imkan sınırsız neredeyse, bu şey gibi, Apple iPhone adaptörünü koymayı bıraktığı için satışlarında düşüş yaşadı demek gibi bir şey.

Apple her seferinde bir şeylerden kısıyor bir şeyler satarken, ı pad aldığında bunun yazılım ömrü 2-3 sene oluyor artık önceden daha uzundu, telefonda aynı şekilde diyelim. Mac'ler biraz daha gidiyor ama 5 seneden sonra sıkıntılar çıkıyor yeni yazılım desteğinde ama hiçbir şekilde zarar etmiyorlar neden? Alıcısı çok.

Yani Whatsappa'a bir şey olacağını pek sanmıyorum bu yüzden.

Bilmiyorum bu sözleşme işi benim şahsen zoruma gitti. Uygulamayı kullanırken bile hemen çıkmak istiyorum. Kendi açımdan zarara uğramasa bile daha kullanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı