Hangi MIUI versiyonu kullanılmalı?

Roverandom

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Game Designer
Global mi EEA mı yoksa diğer ülkelerinki mi sizce? Şu anda Redmi Note 10 Pro'yu EEA ile kullanıyorum.

Aynı telefona sahibim, şu an Global Rom yüklü. EU geçecektim twrp vs gerekiyor, Endonezya geçeyim dedim 13.0.8 sürümü var, bende 13.0.15 yüklü. Daha alt sürüme geçince veriler gidiyor diye biliyorum o yüzden geçemedim. Verileri dert etmesem Endonezya geçerdim.

Endonezya surumu en guzelidir ayrica fabrika cikisli olan surum en stabilidir. MIUI 12.5tan MIUI 13 guncelledigime pismanim.

Aynı telefona sahibim, şu an global ROM yüklü. EU geçecektim TWRP vs gerekiyor, Endonezya geçeyim dedim 13.0.8 sürümü var, bende 13.0.15 yüklü. Daha alt sürüme geçince veriler gidiyor diye biliyorum o yüzden geçemedim. Verileri dert etmesem Endonezya geçerdim.

Bootloader kilidi acik olmadan gecebiliyor muyuz? Farklı bypass yollari var mi?

14 çıksa da bir geçsek.
Yılın 3. çeyreği gelecekmiş Note 10 Pro'ya. Samsung çoğu modele verdi bile Android 13'ü, Xiaomi de çoktan vermiş olmalıydı. Gerçekten berbat bir firma.
Endonezya surumu en guzelidir ayrica fabrika cikisli olan surum en stabilidir. MIUI 12.5tan MIUI 13 guncelledigime pismanim.

Bootloader kilidi acik olmadan gecebiliyor muyuz? Farklı bypass yollari var mi?
Hocam EU Rom için bootloader kilidi açık olmalı ve twrp yüklü olmalı. Ailem kızmayacak olsa garantinin bitmesini umursamamazlık edip kurardım. Stock Rom'lar ise direk kurulabiliyor.

Verdikleri rakamlara göre bayağı iddialılar. 13'te olan sorunlar yok diyor kullananlar.

MIUI 12.5'ta aldigim 12 saat ekran suresini geri verir umarim.

Yılın 3. çeyreği gelecekmiş Note 10 Pro'ya. Samsung çoğu modele verdi bile Android 13'ü, Xiaomi de çoktan vermiş olmalıydı. Gerçekten berbat bir firma.

Hocam EU ROM için Bootloader kilidi açık olmalı ve TWRP yüklü olmalı. Ailem kızmayacak olsa garantinin bitmesini umursamamazlık edip kurardım. Stock ROM'lar ise direk kurulabiliyor.

EU ROM icin degil Endonezya icin sormustum hocam. Bende onceden Redmi Note 8 kullaniyordum her gun ROM değiştiyordum :D.
Ama Bootloader kilidini acmadan globalden Endonezya ROM'una gectim diyenleri goruyorum onu merak etmistim.

MIUI 12.5'ta aldigim 12 saat ekran suresini geri verir umarim.

EU ROM icin degil Endonezya icin sormustum hocam. Bende onceden Redmi Note 8 kullaniyordum her gun ROM değiştiyordum :D.
Ama Bootloader kilidini acmadan globalden Endonezya ROM'una gectim diyenleri goruyorum onu merak etmistim.
Endonezya için bir işlem gerekmiyor, twrp gibi. Videosu vardı da bulamadım bulursam atayım.

Bu videoydu galiba.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı