Hangi Mortal Kombat paketi alınmalı?

UserHakan

Hectopat
Makaleler
12
Yer
Mars
1656097512742.png

Baştakini alsam yeterli olur mu?

Paket bilgisi yazan yere tiklarsaniz detayli bilgiye ulasabilirsiniz. Mesela Ultimate sürümü icin demis ki;

OYUN AÇIKLAMASI​

Nihai MK11 deneyimi! Onlar Kronika'nın zamanı geri almasını ve geçmişi sıfırlamasını engellemek için yarışırken, beğenilen ve zaman büken 2 Seferde Earthrealm'in koruyucularını kontrol edin. Rain, Mileena ve Rambo da dâhil olmak üzere 37 kişilik dövüşçü kadrosunun tamamını sunar.

MK11, Kombat Paketi 1, Aftermath Genişlemesi ve Kombat Paketi 2'yi içerir.

• MK11 ve MK11: Aftermath oyunlarından 2 adet sağlam, övgü toplayan Seferi deneyimleyin.
• Yeni eklenen dövüşçüler Mileena, Rain ve Rambo da dâhil olmak üzere 37 kişilik kadronun tamamıyla oynayın
• Binlerce kostüm, silah, eşya ile sayısız seviyede dövüşçü kişiselleştirme imkânı
• Önceki tüm misafir dövüşçüleri içerir: Terminatör, Joker, Spawn ve RoboCop
• Zamanın Kuleleri, Krypt, Öğretici, Çevrim İçi, Klasik Kuleler ve daha fazlasının dâhil olduğu tüm modlar
• Tüm Sahneler, Sahne Ölümleri, Vahşetler, Simgeleşmiş Ölümler ve Arkadaşlıklar

Bunlar size lazimsa alabilirsiniz.

Paket bilgisi yazan yere tiklarsaniz detayli bilgiye ulasabilirsiniz. Mesela Ultimate sürümü icin demis ki;

OYUN AÇIKLAMASI​

Nihai MK11 deneyimi! Onlar Kronika'nın zamanı geri almasını ve geçmişi sıfırlamasını engellemek için yarışırken, beğenilen ve zaman büken 2 Seferde Earthrealm'in koruyucularını kontrol edin. Rain, Mileena ve Rambo da dâhil olmak üzere 37 kişilik dövüşçü kadrosunun tamamını sunar.

MK11, Kombat Paketi 1, Aftermath Genişlemesi ve Kombat Paketi 2'yi içerir.

• MK11 ve MK11: Aftermath oyunlarından 2 adet sağlam, övgü toplayan Seferi deneyimleyin.
• Yeni eklenen dövüşçüler Mileena, Rain ve Rambo da dâhil olmak üzere 37 kişilik kadronun tamamıyla oynayın
• Binlerce kostüm, silah, eşya ile sayısız seviyede dövüşçü kişiselleştirme imkânı
• Önceki tüm misafir dövüşçüleri içerir: Terminatör, Joker, Spawn ve RoboCop
• Zamanın Kuleleri, Krypt, Öğretici, Çevrim İçi, Klasik Kuleler ve daha fazlasının dâhil olduğu tüm modlar
• Tüm Sahneler, Sahne Ölümleri, Vahşetler, Simgeleşmiş Ölümler ve Arkadaşlıklar

Bunlar size lazimsa alabilirsiniz.
Hocam yani bütün karakterler açık mı? Bana karakterlerin açık olması lazım.

En usttekinde tum karakterler acik olmuyor alttakini almanizi tavsiye ederim.
Ultımate'de açık mı?

Çok paket ayrıntılarına bakmadım bende bugün 25.5 olanı almayı düşünüyorum. Sadece 100+GB yer kaplıyor diye biliyorum o meseleyi nasıl çözerim onu düşünüyorum :D

Ultimate alırsanız tüm karakterler ve ekstra hikaye DLC'leri yanında geliyor. Ve evet 100GB yer kaplıyor.

Geri
Yukarı