Hangi naruto oyunu almalıyım?

Blorse

Decapat
Merhabalar,
Steam uzerinden naruto oyunlarinda indirim oldugunu gordum. Aralarindan naruto shippuuden Ultimate ninja storm 4 ya da naruto to boruto shinobi striker almayi dusunyyorum. Bunlari DLC'lerle mi birlikte almalıyım yoksa standart versiyonlari da olur mu? Hangisi daha eglenceli? Ninja stormu bir seri olarak mi oynamaliyim? Su ara bu oyunlarin oyuncu populasyonu ne durumda?

Merhabalar,
Steam uzerinden naruto oyunlarinda indirim oldugunu gordum. Aralarindan naruto shippuuden Ultimate ninja storm 4 ya da naruto to boruto shinobi striker almayi dusunyyorum. Bunlari DLC'lerle mi birlikte almalıyım yoksa standart versiyonlari da olur mu? Hangisi daha eglenceli? Ninja stormu bir seri olarak mi oynamaliyim? Su ara bu oyunlarin oyuncu populasyonu ne durumda?
Ninja Storm hikayesi seri halinde yani Ninja Storm 1 2 3 Revulation ve 4 hikaye olarak oynicaksan hepsini alıp bitir ama mangayı ya da anime yi bitirdiysen hikayeye gerek yok.Alıcaksan kesinlik Ninja Storm 4 ve Road to boruto dlc siyle al daha güzel olur daha eğlenceli olur

Ninja storm hikayesi seri halinde yani ninja storm 1 2 3 revulation ve 4 hikaye olarak oynayacaksan hepsini alıp bitir ama mangayı ya da anime yi bitirdiysen hikayeye gerek yok. Alıcaksan kesinlik ninja storm 4 ve road to boruto DLC siyle al daha güzel olur daha eğlenceli olur.

Merhaba ben diğerlerini almadan sadece storm 4'ü alsam (narıto falan izlemedim animelerle alakam yok sadece güzel duruyor) anlar ve eğlenir miyim? ( ya da shinobi striker önerir misin? )

Merhaba ben diğerlerini almadan sadece storm 4'ü alsam (narıto falan izlemedim animelerle alakam yok sadece güzel duruyor) anlar ve eğlenir miyim? ( ya da shinobi striker önerir misin? )
Kanka şuan naruto to boruto 270 saatim var ve öneriyorum fakat hikaye arayacaksan önermem oyunda offline ya da co op yapabileceğin 27 tane görev falan var toplam bunlar d c b a s olarak gruplara ayrılıyor.
Online tarafı ise gayet eğlenceli 4 tane mod flag battle,base battle,boss battle ve combat battle var.
Kendi karakterini yaratıyorsun 2 teknik,1 ulti,yer değiştirme(kawarimi),ve ninja tool var.
Ayrıca Survival Exercise diye 6 kişiyle (herkes tek)oynanan bir mod da var ona göre
Ve oyunda 4 sınıf var.
Attack
Ranged
Defense
Heal
bu sınıfların kendine ait teknikleri var ve hepsinin oynayış stili farklı

Geri
Yukarı