Hangi Online oyunları oynuyorsunuz?

Rainbow Six Siege oynuyorum 2-3 aydır gayet eğleniyorum.
Bana oyun çok sıkıcı ve yavaş geliyor.
Harita banla, karakter banla, karakter seç, doğacağın yeri seç, dronla keşif yap...
Odalarda sağda solda pusan insanları ara, maksimum 10 saniye çatışabilmek için çok fazla hazırlık yapıyoruz bence. Acayip sıkılıyorum oynarken. Bir de raundun başında ölürsem eyvah eyvah.

Mayıs - Aralık 2020 arası GTA Online oynamıştım. Aralık ayından beri oynamıyorum, oyun hataları ve hileciler sağ olsun. Online oyunlar benlik değil onu anladım. :)

Harita banla, karakter banla, karakter seç, doğacağın yeri seç, dronla keşif yap...
Odalarda sağda solda pusan insanları ara, maksimum 10 saniye çatışabilmek için çok fazla hazırlık yapıyoruz bence. Acayip sıkılıyorum oynarken. Bir de raundun başında ölürsem eyvah eyvah.
Hızlı karşılaşma
Ben genellikle banlama sırasında video izliyorum

Hikayeli oyunlar gerçekçilikten koptuklarında keyif alamıyorum. Oynayacağım hikayeli oyun gerçekçi olsun istiyorum. Fakat bu tarzda pek oyun bulamıyorum. Bu yüzden Online oyunlar oynuyorum genelde. Bana Online oyun önerir misiniz? CS:GO ve Rocket League oynuyordum fakat ikisini de bıraktım. Şu anda sadece Battlefront 2 oynuyorum Online olarak.

Siz hangi Online oyunları oynuyorsunuz? Bana hangi Online oyunu önerirsiniz? Valorant haricinde, bana çok çocuksu geliyor. Garip garip yetenekler falan var, 2000 saat CS:GO'dan sonra o oyunu hiç oynayasım gelmiyor.
Rocket League, R6 ve Fortnite.

CS:GO, GTA V Online. Bunları da her gün oynamıyorum. Haftada maksimum 3-4 kez arkadaşlarla toplanıp oynardık, şu sınav koşuşturması çıktığından beri girmiyoruz.

Bilgisayarda şu an RAM olmadığı için oyun oynamıyorum Çin Mali PUBG oynamak hiç eğlenceli gelmiyor PUBG New state oyununu bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı