Hangi oyun oynanmalı?

89666

Kilopat
20 yaşına kadar iyi bir bilgisayarım olmadı, aslında şu anda da çok iyi sayılmaz ama yine de idare eder. Oyun oynama isteğim gitti. Oynayacak oyun bulamıyorum. Gelen zamlardan sonra iyice isteğim gitti. Sizce ne oynamalıyım? Online FPS ve TPS seviyorum genel olarak.

Son düzenleme:
Eğer oynamadıysan Crysis serisini oynayabilirsin hikayesi çok güzel.

20 yaşına kadar iyi bir bilgisayarım olmadı, aslında şu anda da çok iyi sayılmaz ama yine de idare eder. Oyun oynama isteğim gitti. Oynayacak oyun bulamıyorum. Gelen zamlardan sonra iyice isteğim gitti. Sizce ne oynamalıyım? Online FPS ve TPS seviyorum genel olarak.
Crysis serisi Türkçe seslendirmelidir bu arada. Battlefield 1-5 olabilir. Cod Warzone da olabilir.

Fiyatları maalesef zamlı olsa da bir şekilde oynayacak fırsatınız olursa Wolfenstein ve Doom serisini kesinlikle tavsiye ederim. Wolfenstein: The New Order ile başlayan yeni Wolfenstein serisi kesinlikle hikaye ve oynanış anlamında başarılı bir yapım. 2016 yapımı Doom güzel ve oynadıktan sonra pek üzerinde durmadığım bir oyun olsa da Doom: Eternal gerçekten çok sevdiğim ve ek paketleri ile keyifle oynadığım, çok delisi olmasam da keyif aldığım bir online modu da olan bir oyun. (2016 yapımı Doom'un online modu çok daha iyi. Ancak aktif oynayanı var mı bilmiyorum.)

SAMP
Battlefield 2
Flatout 2
The Saboteur
Hitman Blood Money
Mount And Blade Warband
Mount And Blade With Fire And Sword
Need For Speed Most Wanted (2005)
Need For Speed Carbon
GTA Trilogy Classic

Yeni konular

Geri