Hangi oyunları oynuyorsunuz?

Yani çok aşırı kolay denemez bence. Hızlıdan kastınız hızlı bitmesi ise tüm tank ağaçlarını bitirmek oldukça zaman alıyor ama nedense en çok keyif aldığım oyun diyebilirim. Ama tabiki daha iyi oyunlar var piyasada.
kolay kankam War Thunder Oyna gör zorluğu üstelik bazen hasar bugları oluyo adama vuruyon saymıyo falan ama insan alışıyo rage atmamaya

Şu sıralar çok sık olarak CS:GO, Witcher 3, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, Tom Clancy's The Division, GTA V, Star Wars Battlefront II, Portal 2 ve L4D2 oynuyorum. Benzer türdeki önerilere açığım!

BioShock: Infinite DLC'leri, Ori and the Blind Forest: Definitive Edition, The Last of Us ve Red Dead Redemption 2. Hem oynuyorum hem kayıt alıyorum. 1 günde bitecek oyun 3-4 günde ancak bitiyor bu yüzden.

Hocam BioShock benim de ilgimi çekti çıkalı baya olmuş ama hala oynanır mı?

Cyberpunk 2077 oynayan var mıdır?
Finallerden dolayı ara verdim haftaya devam edeceğim,64 saat oynamışım şimdiye kadar.Bir de arkadaşlarla Dying Light oynuyorduk, The Following DLC'sinin sonlarına yaklaştık sınavlardan sonra onu bitiririz gibime geliyor.

Onun dışında bu aralar Cod:WW2 ve Battlefield 3 oynuyorum.
Haftaya Xbox 360'ı tozlu raflardan indirip Dark Souls 2'ye girişmek istiyorum.

League Of Legends , Euro Truck Simulator 2 ve Euro Truck Simulator 2 Multiplayer. Son olarak 1 saat indirmesi kalan ARK Survival Evolved. 45.5 GB nedir arkadaş.

- Rocket League (Her gün oynamaktan vazgeçemediğim oyun. Tek sıkıntım internetim.😢) 687,4 saat
- Rainbow Six Siege (Aldığım halde hiç oynamadığım bir oyundu. Arkadaşla oynamaya başlayınca sık sık oynamaya başladık.) 34 saat
- American Truck Simulator (Singleplayer oynuyorum ve niyeyse oynanışı sıkmıyor.) 73,2 saat
- Counter Strike Global Offensive (Deathmatch oynuyorum ama çok az.) 103 saat
- GTA 5 (Bu aralar çok girmiyorum ama yine de oynadığım vakitler oluyor.) 269 saat 22 dakika

Şu sıralar çok sık olarak CS:GO, Witcher 3, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, Tom Clancy's The Division, GTA V, Star Wars Battlefront II, Portal 2 ve L4D2 oynuyorum. Benzer türdeki önerilere açığım!

Hocam BioShock benim de ilgimi çekti çıkalı baya olmuş ama hala oynanır mı?
Şimdiye kadar çıkan en iyi senaryo, kurguya sahip oyun olabilir. İkinci oyunu oynamasanız bir şey kaybetmezsiniz. Üzerinden vakit geçmesinin pek önemi yok, kesinlikle değer buna.

Yeni konular

Geri
Yukarı