Hangi platformda mining yapıyorsunuz?

Binance Pool kullanmanızı önermem. Önceden 1 hafta denemiştim normale göre çok daha az kazandırıyor. Önceden Ethermine kullanıyordum ama her seferinde 4 ile 6 dolar arasında transfer ücreti ödememek için bugünden itibaren 2miners'tan Nano ile ödeme alma sisteminde kazmaya başladım. 2miners ile deneyimlerimi yakın zamanda aktarırım.

RX 5600 XT ile 2miner'da kazmaktayım, 12 saatte 0.0004 küsür Eth kazdı. Günlük ödeme ve transfer ücreti almayan çok tatlı bir havuz, bir an önce geçmeni öneririm.
1635265345557.png

Son düzenleme:
RX 5600 XT ile 2miner'da kazmaktayım, 12 saatte 0.0004 küsür Eth kazdı. Günlük ödeme ve transfer ücreti almayan çok tatlı bir havuz, bir an önce geçmeni öneririm.
Bakıyorum.

Yani ETH madenciliği yerine nano kazacağım değil mi?
Attığım linkte detaylı bilgi mevcut. Görüntülü rehber lazımsa bu işini görür.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Günlük çekim var değil mi?

Evet, minimum ödeme sınırına gelirsen günlük saat 15:00'da hesabına yatırıyorlar.

Teşekkürler, ben RX 5600XT satıp 3060 Ti almayı düşünüyorum ama önerir misiniz?
Kasayı oyun için topladım arada mining yapıyorum boş zamanlarda full.
LHR sınırı varmış bu LHR'nin kalkma ihtimali ve kartın tam gücünü kullanma şansımız var mı?

Teşekkürler, ben RX 5600XT satıp 3060 Ti almayı düşünüyorum ama önerir misiniz?
Kasayı oyun için topladım arada mining yapıyorum boş zamanlarda full.
LHR sınırı varmış bu LHR'nin kalkma ihtimali ve kartın tam gücünü kullanma şansımız var mı?
Bunun için ayrı konu açıp sorabilirsin, benim pek bilgim yok. 😁 Hatta mümkünse sizden OC ayarlarınızı öğrenebilir miyim? Benim yaptığım ayarlar hep crash verdiriyor. 🥲

Yeni konular

Geri
Yukarı