Hangi platformda mining yapıyorsunuz?

Tabii, 1500MHZ 800V.
Fan ayarı 60-70 hız da çalışıyor VRAM Full.
Kasa içerisinde 60C'de kart.
Core clock'u hiç 1500'lere getirmemiştim, max 1350'lerde deniyordum. Acaba sorunum bu yüzden miydi? 🤔🤔
Core clock'u hiç 1500'lere getirmemiştim, max 1350'lerde deniyordum. Acaba sorunum bu yüzden miydi? 🤔🤔
Değilmiş. 🥲 Canım ekran kartım trip atar gibi crash veriyor arada sırada.

Son düzenleme:
Core Clock'u hiç 1500'lere getirmemiştim, Max 1350'lerde deniyordum. Acaba sorunum bu yüzden miydi? 🤔🤔

Değilmiş. 🥲 Canım ekran kartım trip atar gibi crash veriyor arada sırada.

Bende de veriyordu bu aralar vermiyor deneme yanılma yaparak anca :D
KAÇ C'de çalışıyor kart?
Attığım linkte detaylı bilgi mevcut. Görüntülü rehber lazımsa bu işini görür.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PhoneixMiner ile nasıl yapacağım?
Hive OS gösteriliyor video üzerinde.

Son düzenleme:
PhoneixMiner ile nasıl yapacağım?
Hive OS gösteriliyor video üzerinde.
1635495634997.png

Bat dosyasını aç, Nano cüzdan kodunu, önceki cüzdan kodunla değiştir. Ardından Binance Pool havuz adresini silip, eth.2miners.com:2020 yap. Bu arada Phoneixminer yerine Gminer kullanabilirsin, AMD ekran kartları için genelde bu araç öneriliyor.

Eki Görüntüle 1201128
BAT dosyasını aç, Nano cüzdan kodunu, önceki cüzdan kodunla değiştir. Ardından Binance Pool havuz adresini silip, eth.2miners.com:2020 yap. Bu arada Phoneixminer yerine Gminer kullanabilirsin, AMD ekran kartları için genelde bu araç öneriliyor.

Evet kazıyorum şu an da.
Peki neden Gminer öneriliyor AMD kartlar için sebebi nedir?
Daha düşük sıcaklık daha yüksek Hash vesaire mi var?
RX 5600 XT ile 2miner'da kazmaktayım, 12 saatte 0.0004 küsür Eth kazdı. Günlük ödeme ve transfer ücreti almayan çok tatlı bir havuz, bir an önce geçmeni öneririm.
Ek olarak bazen 25-26TL 1 gün 2.gün 30-35TL arası yatıyor.
Bunun nedeni nedir keza?

try değil de yatan Nano miktarına bak, orada da böyle fark oluyor mu?

Ne farkeder ki sonuçta o nanonun TL değerine kadar otomatik dönüştürüp gösteriyor.
En fazla 2-3 saat kapanmıştır gün içerisinde, bazen oyuna girdiğimde ufak süre kapatıyorum çünkü.
Evet buyrun 1 hafta felan oldu galiba sizin önerinizle kazalı görseller bu şekilde.

Dosya Ekleri

• mining.PNG
    mining.PNG
    158,1 KB · Görüntüleme: 19
Ne farkeder ki sonuçta o nanonun TL değerine kadar otomatik dönüştürüp gösteriyor.
En fazla 2-3 saat kapanmıştır gün içerisinde, bazen oyuna girdiğimde ufak süre kapatıyorum çünkü.
Evet buyrun 1 hafta felan oldu galiba sizin önerinizle kazalı görseller bu şekilde.
1636213559880.png

Bak ayın 3'ünde yatmamış, ayın 3'ünde biriken paralar 4'ünde iki gün toplanıp yatmış. Normal kazancın günlük 0.48 nano civarı sanırım.
Yani nedense ayın 3'ünde çok az kazmışsın, ödeme eşiğine gelmediği için kasada kalmış paran.
Çünkü:
1636214062862.png

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1207659
Bak ayın 3'ünde yatmamış, ayın 3'ünde biriken paralar 4'ünde iki gün toplanıp yatmış. Normal kazancın günlük 0.48 nano civarı sanırım.
Yani nedense ayın 3'ünde çok az kazmışsın, ödeme eşiğine gelmediği için kasada kalmış paran.

Çünkü:
Eki Görüntüle 1207665
Hmm evet bazı günler yarı gün kazıyorum ondan dolayı demek ki.

Geri
Yukarı