Hangi PlayStation serisi alınmalı?

PS3 Slim almanızı tercih ederim görüntüsü daha şık açıkcası. PS2 almamanı önermem. 3 ay önce PS3 almış birisi olarak PS3 almanı tercih ediyorum, oyunlar CD ile gelmedi direk HDD'in içinde 28 oyun kayıtlıydı. Öyle bir satıcı bulursan almanı tercih ederim. GTA 5 oynayacaksan oyunu eğer adam güncellemediyse güncelleme. Son sürüme yükseltirsen oyunda kasmalar oluyor. Onun dışında CoD Black Ops 2 tarzı oyunları rahatlıkla oynatıyor. İyi formlar.

PlayStation 2 düşünüyorum, ileride PlayStation 3 veya 4'e geçeceğim tabii ki de, iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Günümüz oyunları beni artık sıkmaya başladı, grafik de grafik başka bir şey yok. Çıkanlar da hep birbirlerine benzer mekanikli oyunlar. Genelde 2015 ve öncesi oyunlar oynuyorum istisnalar var tabi. PS2'yi 100 liraya aldım 5 orijinal oyun ve 3 kol ile, hem yarış oyunları oynamak istiyorum demişsiniz. PS2'de envai çeşit yarış oyunu ve dövüş oyunu var. Eğer ilginizi çekerse kaliteli RPG'ler de var. Şimdiden iyi eğlenceler.

Günümüz oyunları beni artık sıkmaya başladı, grafik de grafik başka bir şey yok. Çıkanlar da hep birbirlerine benzer mekanikli oyunlar. Genelde 2015 ve öncesi oyunlar oynuyorum istisnalar var tabi. PS2'yi 100 liraya aldım 5 orijinal oyun ve 3 kol ile, hem yarış oyunları oynamak istiyorum demişsiniz. PS2'de envai çeşit yarış oyunu ve dövüş oyunu var. Eğer ilginizi çekerse kaliteli RPG'ler de var. Şimdiden iyi eğlenceler.
Teşekkürler Kesinlikle PlayStation 2 Slim buldum 125-175TL arası çok fazla buldum ve birini alacağım teşekkürler.

PS3 alınabilir. Tonla oyunu bulunmakta, Youtube ve Netflix kullanılabiliyor. Konsolunuzu kırarsanız IPTV ve gelişmiş bir multimedya oynatıcısına çevirebilirsiniz. Fat kasalarda donanımsal, Slim ve sonraki çıkan kasalarda yazılımsal PS2 oyunları oynama desteği var. İsterseniz PS1 ve PSP oyunlarını da oynayabilirsiniz. PS2'yi tüplü televizyona takarsanız bir sorun yaşamazsınız ancak PS3'ü takarsanız sorun yaşayabilirsiniz.

PS3 alınabilir. Tonla oyunu bulunmakta, Youtube ve Netflix kullanılabiliyor. Konsolunuzu kırarsanız IPTV ve gelişmiş bir multimedya oynatıcısına çevirebilirsiniz. Fat kasalarda donanımsal, Slim ve sonraki çıkan kasalarda yazılımsal PS2 oyunları oynama desteği var. İsterseniz PS1 ve PSP oyunlarını da oynayabilirsiniz. PS2'yi tüplü televizyona takarsanız bir sorun yaşamazsınız ancak PS3'ü takarsanız sorun yaşayabilirsiniz.
Teşekkür ederim bütçem dahilinde PS2'yi almayı seçtim fakat 3-5 aya PS5 Türkiye'de satılınca PS3'ün fiyatı düşecektir muhtemelen o zaman PS2'yi zor bulunduğu için 400-450TL'ye satar ve düştüğü için 500TL'ye veya civarında PS3'e geçerim
Slim kullandım nefret ettim çok kalitesiz ama eğer USB'den veya DVD üzerinden oynayıp HDD takmak ile uğraşmak istemiyorsanız slim alın. FMCB ile oynarsınız.
FMCB. ile oynamak için alıyorum zaten, Sağolun.

Geri
Yukarı