Hangi siyasetçinin fikirleri size daha samimi geliyor?

Ümit Özdağ'ın geçmişini sevmiyorum ve tek hype'ı mültecileri gönderecek olması. Kemal kılıçdaroğlu bazen çok saçmalıyor. Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu'nu samimi buluyorum.

Umit Ozdag'in bu kadar unlenmesinin tek sebebi multeci sorunu. Siyasi gecmisi pek temiz degil fakat iyi kotu bir gecmisinin olmasi yukselmesine yol acti. Kemal Kılıçdaroğlu kendiyle celisen birisi. Deva pek yakin gelmiyor. Meral aksener de eski Mhp'li. Ona da yakinlik hissedemiyorum. Simdi fark ettim, Türkiye'de siyasetci yok. 😳

Umit Ozdag'in bu kadar unlenmesinin tek sebebi multeci sorunu. Siyasi gecmisi pek temiz degil fakat iyi kotu bir gecmisinin de olmasi yukselmesine yol acti. Kemal Kılıçdaroğlu kendiyle celisen birisi. Deva pek yakin gelmiyor. Meral aksener de eski Mhp'li, ona da yakinlik hissedemiyorum. Simdi fark ettim, Türkiye'de siyasetci yok. 😳
Boş koltuk güzel bir seçim olabilir.

Umit Ozdag'in bu kadar unlenmesinin tek sebebi multeci sorunu. Siyasi gecmisi pek temiz degil fakat iyi kotu bir gecmisinin olmasi yukselmesine yol acti. Kemal Kılıçdaroğlu kendiyle celisen birisi. Deva pek yakin gelmiyor. Meral aksener de eski Mhp'li. Ona da yakinlik hissedemiyorum. Simdi fark ettim, Türkiye'de siyasetci yok. 😳
@Recep Baltaş Abi parti kur oy verelim.

Ümit Özdağ, Mansur Yavaş birazcık Ekrem İmamoğlu. Bir de İYİ Partili Bilge Yılmaz var. Ekonomi konularında onu çok samimi buluyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı