Hangi spider-man daha iyi?

Nicksizfury

Hectopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Arkadaşlar, asırlar boyunca devam eden bu kutsal tartışma insanları ikiye ayırmıştır. Ama ben Technopat üyelerininde bu konudaki taraflarını merak ediyorum o yüzden bu konuyu açıyorum. Hangi spider-man daha iyi. Tobey Maguire mi? Yoksa Tom Holland mı?

Ben Tobeyciyim. Tom Hollandın canlandırdığı spider-man'ı sevmedim. Hatta izlerken Tom Holland beni sıkmıştı. Andrew Garfieldin Spidermanı bile daha iyiydi bence. İlk defa bir spider-man filminden sıkılmıştım. Tamam Tom Holland genç falan ama cidden yakıştığını düşünmüyorum spider-man'a.

Peki sizce en iyi spider-man hangisi?

Tobey tabii ki ama Andrew de çok başarılıydı. Tom'u söylemeye bile gerek yok, herkes "ağbi çizgi romandaki Spider-Man'e en çok benzeyen karakter o yiiaaa" dese de ben seriye hakaret olarak çıkmış bir yeni seri diye düşünüyorum. Ayrıca evet; Tom Holland'ın filmleri aşırı sıkıcıydı, bitiremedim bile.

Arkadaşlar, asırlar boyunca devam eden bu kutsal tartışma insanları ikiye ayırmıştır. Ama ben Technopat üyelerininde bu konudaki taraflarını merak ediyorum o yüzden bu konuyu açıyorum. Hangi spider-man daha iyi. Tobey Maguire mi? Yoksa Tom Holland mı?

Ben Tobeyciyim. Tom Hollandın canlandırdığı spider-man'ı sevmedim. Hatta izlerken Tom Holland beni sıkmıştı. Andrew Garfieldin Spidermanı bile daha iyiydi bence. İlk defa bir spider-man filminden sıkılmıştım. Tamam Tom Holland genç falan ama cidden yakıştığını düşünmüyorum spider-man'a.

Peki sizce en iyi spider-man hangisi?

Tobey'i pek çok kişi ilk olduğu için ve nostalji niyetine seviyor bence.3 tarafında oyunculuğuna bakacak olursak Peter rolüne en çok giren kişi Andrew.Set dışında ve gerçek hayatında bile Peter gibi adam.Role en çok uyanda bence yine Andrew,film olarak sıralarsak Tobey'in ilk filmi > Andrew'in ilk filmi diyebiliriz ama oyunculuk olarak kesinlikle Andrew.Tabii bu göreceli bir durum.

Pant sings Spiderman Spiderman on field; Netizen appeals to make it the  official song of Indian Team NewsroomPost

Hiçbiri.

Tobey nostaljiktir ve efsane olarak sayarım. Ama en uyumlusu Tom Holland. Andrew Garfield ise duygularını çok iyi verene bir Peter Parker oldu gözümde. Ama uyum benim için daha önemli bu yüzden Tom Holland.

Geri
Yukarı