Hangi Steam oyunlarının fiyatları artabilir?

ezekiel99

Hectopat
Son günlerde yanlış fiyattan oyunlar çıkmakta ve bazı oyunların fiyatlarına zam geliyor. Sizce hangi oyunların şu an fiyatları uygun? En son yakuza oyunlarına zam geldi ve indirimlerde 15 TL gibi çok uyguna alabilecekken artık tanesi 250 TL oldu. Aramızda bilgi alışverişi yaparak zamlanmadan oyunları alabiliriz en azından diye düşünüyorum. Bence metro serisi şu an uygun fiyatlı ve zam gelebilir gibi.

Fiyatların artmasını biz bilemeyiz çünkü ilk başta yapımcı sonra Steam fiyat değiştiriyor. Dolar yükseldiği sürece ve çok az indirim aldığı sürece yüksek ihtimalle fiyatları sabit kalacaktır ya da yükselecektir.

Skyrim alıcaktım 350 TL olmuş, kafayı yedim.
Zamanında Special Edition'u 38TL ye satın almıştım indirimde.
1.png

Fiyatların artmasını biz bilemeyiz çünkü ilk başta yapımcı sonra Steam fiyat değiştiriyor. Dolar yükseldiği sürece ve çok az indirim aldığı sürece yüksek ihtimalle fiyatları sabit kalacaktır ya da yükselecektir.
Demek istediğim uygun fiyatları oyunları söyleyerek almak isteyenlerin kısa sürede alabilmesi. Yani kimseden münnecim performansı beklemiyoruz :)

Skyrim alıcaktım 350 TL olmuş, kafayı yedim.
Fallout New Vegas'ı full paket 18 TL gibi almıştım, oyunun kendisi 89 olmuş.

Demek istediğim uygun fiyatları oyunları söyleyerek almak isteyenlerin kısa sürede alabilmesi. Yani kimseden münnecim performansı beklemiyoruz :)

Fallout New Vegas'ı Full paket 18 TL gibi almıştım, oyunun kendisi 89 olmuş.

Çoğunlukla forumda paylaşanları görüyorum. Denk gelirsem bende konu açıp paylaşırım indirimli fiyatı. 2 gün önce Dying Light 20 TL'ye düşünce konu açmışlardı.

Geri
Yukarı