Hangi tablet alınmalı?

MSGADZE

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Ben iPad 5.nesil kullanıyorum ve bu tablet artık bayağı eskidi satıp yenisini almak istiyorum sizce ne kadara satmalı ve hangi tableti almalıyım? Samsung almayı düşünüyordum ama 1 2 yıla kasmaya başladıklarını öğrendim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Okan17

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Ben iPad 5.nesil kullanıyorum ve bu tablet artık bayağı eskidi satıp yenisini almak istiyorum sizce ne kadara satmalı ve hangi tableti almalıyım? Samsung almayı düşünüyordum ama 1 2 yıla kasmaya başladıklarını öğrendim.

Butceni biraz daha artırırsan siddetle matepad 11 öneririm. Ekran kalitesinden tut ses kalitesi hızı mükemmel.

Radeon RX 5700M

Decapat
Yer
Ankara
Bütçen çok kısıtlı. Uzun yıllar kullanabilmen adına tekrardan iPad almanı öneririm.

Bence aralığa kadar beklenmeli çünkü yeni modeli gelebilir.

KS
KS
MSGADZE

MSGADZE

Centipat
Bence beklenmemeli çünkü yeni modeller çıkınca eskiler de zam yiyecektir, yeni modellere de arkadaşın bütçesi yetmiyor zaten.

Eğer IPad'e alışkınsanız ve halihazırda kullandığınız uygulamalar varsa iPad ile devam etmenizi öneririm ama bütçenizi arttırmanız gerekir bunun için.

Bütçen çok kısıtlı. Uzun yıllar kullanabilmen adına tekrardan iPad almanı öneririm.

Hocam tanıdıktan alacağım için daha ucuz olacak

Yeni konular

Yukarı