Hangi tarayıcı kullanılmalı?

• Konuyu başlatan TopiQ
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 616
Opera çok reklamlarda çıkıyor ama güvenliğinde şüphem var. Sizce iyi midir?
RAM kısıtlanabiliyormuş ama çok gereksiz olduğunu düşünüyorum.Reklamları kaldırabiliyor diye yükleyenler ayrı bir kafa :).
Opera eskiden gerçekten iyiydi, son zamanlarda beğenmiyorum. Brave öneririm.

Opera çok reklamlarda çıkıyor ama güvenliğinde şüphem var. Sizce iyi midir?
RAM kısıtlanabiliyormuş ama çok gereksiz olduğunu düşünüyorum. Reklamları kaldırabiliyor diye yükleyenler ayrı bir kafa :).

Zaten gereksiz bir şey gizlilik politakasını okursanız güvenilir olmadığını görürsünüz orada kocaman kişisel verilerinizi başka firmalarla paylaşılır yazıyor hala herkes güvenilir diyor Opera'ya anlamıyorum gerçekten.

Zaten gereksiz bir şey gizlilik politakasını okursanız güvenilir olmadığını görürsünüz orada kocaman kişisel verilerinizi başka firmalarla paylaşılır yazıyor hala herkes güvenilir diyor Opera'ya anlamıyorum gerçekten.

Senin düşündüğün gibi Opera'yı VPN için indiren, savunan, reklam kaldırmak için indiren var. Bende anlamıyorum.
Edge iyidir bence.

Opera'nın kendi içindeki reklam engelleyicisi kötü. YouTube'daki reklamları bile kaldıramıyordu en son kullandığımda. uBlock Origin adında bir eklenti var, en iyi reklam engelleyici şu an bu sayılır. Onu kullanmanızı öneririm.

Geri
Yukarı