Hangi tarayıcı kullanılmalı?

saul g00dman

Kilopat
Daha fazla  
Size göre en iyi tarayıcı ne? Performans ve güvenilirlik açısından en iyi tarayıcı nedir? Fanboyluk yapmayın lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hala Opera'ya veri çalıyor diyen var. Tüm tarayıcılar kullanıcı veri haklarını gizli tutar. Bunu unutmayın. Yani her tarayıcı verilerinize erişebilir gizli sekme dahil. Bu arada Brave öneririm Tor ayarı çok işlevsel.

Şahsen Chrome kullanıyorum. RAM tüketimi fazla olsa bile bilgisayarimin RAM'i zaten yüksek sıkıntı çıkarmıyor. Klavye ve mouse kısayolları en kullanışlı olduğu için ayrıca avantajlı bana göre.

Ayrıca extensionları harika.

Şahsen Chrome kullanıyorum. RAM tüketimi fazla olsa bile bilgisayarimin RAM'i zaten yüksek sıkıntı çıkarmıyor. Klavye ve mouse kısayolları en kullanışlı olduğu için ayrıca avantajlı bana göre.

Ayrıca extensionları harika.

İşte bende bundan bahsediyorum bana göre RAM önemli değil sıkıntı çıkarıyor mu hayır o zaman devam xd.
Sırf test etmek sunucu kurup hepsini test ettik. 1 haftamızı buna ayırdık. Chrome Edge ve Brave'e göre performanslı değil.

Sana göre öyle.

RAM fazla ise Firefox.
Performans ve enerji verimliliği Edge.
Sadece performans Chrome Opera(Opera'nın RAM kullanımını ayarlayabiliyorsun ama maksimum performansıda aynı zamanda alabilirsin)

Ben sanırım Brave'de yükleyeceğim , son zamanlarda adından çok söz ettirdi. Biraz denedikten sonra hoşuma giderse Edge ve Brave mix şekilde kullanacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı