Hangi Tarayıcı Uzantılarını Kullanıyorsunuz?

Evet, Nano adblocker öneriyorum ve kendim kullanıyorum. Ayrıca Google gizliliğimi ihlal ettiğinin farkına yakın zamanda vardım. İncelemeyi kaldıracaktım, ama servislerini geçici olarak kapatmışlar. Rica etsem görseli sansürler misin?

Picrew sitesinden yapılan görsellerden tanıdık gelmişti. Mesajımı düzenledim. uBlock Origin'den daha iyi ve daha az ram tükettiğini gözlemledim. Peki Nano Defender ne işe yarar ve ne kadar etkilidir?

Nano defender sitelerin reklam engelleyici uzantısını kapatın, kapatmazsanız siteyi kullanmazsınız uyarısnı kaldırmaya odaklanıyor. Nano adblocker ve Ublock origin uzantılarının zararlı barındıran siteleri engellemeye çalışırken, sorun yaşamamasını sağlıyor.

Screenshot_3.png

Ayrıca uzantı üzerinden sorun yaşadığın siteleri hızlı bir şekilde raporluyorsun.
Atıyorum Technopat sosyal sitesi reklam engelleyiciyi kapatın uyarısı veriyor. Uzantıya tıklayıp hızlıca geliştiricinin Github sayfasına rapor gönderebiliyorsun.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Engellenmeyen reklamları da bildirebilirsin. Ama önce Easylist forumuna konu açmanı öneriyorlar. Çünkü ilk kontrol ettikleri şey reklam engelleyici uyarısını aşan sorunu çözmek.
Ublock origin kullanmak için şu ayarları yapman gerekiyor.
Nano adblocker birlikte herhangi bir ayar yapmadan uyumlu çalışıyor.

Chromium´da:

• IBA Opt-out
  • AdBlock
  • MEGA extension for Chrome®
  • ZenMate

Firefox´ta:

• Ghostery
  • uBlock Origin
  • NoScript Security Suite
  • Video DownloadHelper
  • MEGA extension for Firefox®
  • Hotspot Shield

Google Chrome kullanıyorum.Eklentilerim: Nano Adblocker,Nano Defender,Dark Reader,Google Çeviri,Adguard VPN Beta.
Darktower adlı kullanıcın tavsiyesiyle nano adblock ile nano defenderi kullanmaktayım bu arada.

Google arama sonuçlarında çıkan siteleri engellemek için bir uzantı bilen var mı?

Google arama sonuçlarında çıkan siteleri engellemek için bir uzantı bilen var mı?
uBlaclist adlı bir eklenti vardı. Sanırım bu tarz bir şey istiyorsunuz. Deneyebilirsiniz.
@26318 her uBlock Origin eklentisinin yorumlarına baksam direkt olarak kendinizi ele veriyorsunuz.

Eklenti.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı