Hangi tarayıcı ve arama motoru tercih edilmeli?

Ascendency

Hectopat
Makaleler
3
Edge'a benzer performans alabileceğim, modern görünümlü (Opera'nın arayüzünü çok sevdim.) Google çeviri'yi kullanabileceğimiz (Chrome hariç) yani extension vb. olarak olan bir tarayıcı önerirseniz sevinirim. Firefox, Opera, Chrome vb. denedim ama pek beğenmedim. Şu an Edge kullanıyorumş. Bunun da tasarımı pek güzel değil. Vivaldi ve Brave denemeyi düşünüyorum. Önerilerinizi beklemekteyim. Tarayıcı popüler olmak zorunda değil.

Arama motoru konusunda DuckDuckGo ve Google arasında gidip geliyorum. Google açık ara en iyisi ama DuckDuckGo'nun da Wikipedia'da hızlı arama yapmak gibi kullanışlı özellikleri var. Hangisini önerirsiniz? Arama sonuçları benzer sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Edge'a benzer performans alabileceğim, modern görünümlü (Opera'nın arayüzünü çok sevdim.) Google çeviri'yi kullanabileceğimiz (Chrome hariç) yani extension vb. olarak olan bir tarayıcı önerirseniz sevinirim. Firefox, Opera, Chrome vb. denedim ama pek beğenmedim. Şu an Edge kullanıyorumş. Bunun da tasarımı pek güzel değil. Vivaldi ve Brave denemeyi düşünüyorum. Önerilerinizi beklemekteyim. Tarayıcı popüler olmak zorunda değil.

Arama motoru konusunda DuckDuckGo ve Google arasında gidip geliyorum. Google açık ara en iyisi ama DuckDuckGo'nun da Wikipedia'da hızlı arama yapmak gibi kullanışlı özellikleri var. Hangisini önerirsiniz? Arama sonuçları benzer sanırım.
Hocam tarayıcı olarak Vivaldi derim, arama motoru olarak DuckDuckGo daha hızlı.

Ben yazilim gelisitirici oldugum icin firefox developer edition kullaniyorum. Arama motoru olarak DuckGo tercih edenler cok ama ben pek ugrasmiyorum; google kullaniyorum.

Brave önermem. Opera ise verilerinizi toplayıp Çin'e satıyor.

Eklentiler ile Google en iyi arama motorudur. DuckDuckGo ile her zaman istediğiniz arama sonuçlarına ulaşamayabilirsiniz. Yandex ise 2010dan kalma internet sayfası çıkartıyor karşınıza.

Chrome'a DuckDuckGo eklentisi kur öyle kullan.
Brave önermem. Eklentiler ile Google en iyi arama motorudur. DuckduckGo ile her zaman istediğiniz arama sonuçlarına ulaşamayabilirsiniz. Yandex ise 2010dan kalma internet sayfası çıkartıyor karşınıza.
Yandex gayet güncel hocam. DuckDuckGo web sitelerini neye göre index alıyor bilmiyorum sonuçta webmaster konsolu yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı