Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?

Opera. Kendim test ettim en düşük RAM kullanan bu tarayıcı oldu. Arayüzüde güzel.
Tahmin edeyim: Site açıp görev yöneticisinden RAM kullanımına baktınız ve ardından aynısını başka tarayıcılarda denediniz. Sonuç: Tarihin görüp görebileceği en boş testi yaptınız, tebrikler.

Opera fanboyu vs Opera düşmanı işler kızışır.
Ama opera nın berbat olduğu ortada yani ben kullanmam şahsen. Özellikle Gx cidden berbat , bir tarayıcı kullanılıcak ise Brave ve Firefox bence kullanılmalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu video ya da bakabilirsiniz.

Arkadaşlar chrome kullanıyorum ama biraz yavaş, eklentiler benim için çok önemli olduğu için geçmiyorum. Firefox'a geçsem eklentiler de geçer mi? Veya önerdiğiniz başka bir tarayıcı.

Arkadaşlar chrome kullanıyorum ama biraz yavaş, eklentiler benim için çok önemli olduğu için geçmiyorum. Firefox'a geçsem eklentiler de geçer mi? Veya önerdiğiniz başka bir tarayıcı.
Brave'e geç. Tüm eklentileri kullanabiliyorsun ve dahili reklam ve izleyici engelleyicisi var. Daha performanslı.

Geri
Yukarı