Hangi Tarayıcıyı Kullanıyorsunuz?

android3

Kilopat
Makaleler
1
Kullandığınız ve tavsiye ettiğiniz tarayıcı hangisi?

Chrome'u bilerek eklemedim :D :p

Edit:

Dün buradaki mesajı atmıştım. Ben de sizler gibi her gün aynı konuyu görmekten bıkmıştım.

Bu konuyu da Mizah ve Eğlence kategorisine açmıştım ve anket seçeneklerine Chrome eklemeyip ilk mesajda "Chrome kullanıcıları çıldırıyor " yazmıştım :D
Moderatör arkadaş kendince düzenleyip sıkıcı konu haline getirmiş, kusura bakmayın.

RAM yiyor bir şey diyemem. Ama, kaliteli olduğu gerçeğini değiştirmez. Renkleri cansız derken? Böyle bir sorunla karşılaşmadım ben.

RAM'sizler alternatif kullansın. (!)

Ben can sıkıntısına karşılaştırdım renkleri ve chrime l.

RAM yiyor bir şey diyemem. Ama, kaliteli olduğu gerçeğini değiştirmez. Renkleri cansız derken? Böyle bir sorunla karşılaşmadım ben.

RAM'sizler alternatif kullansın. (!)

Başka bir tarayıcı ile karşılaştırırsan fark edersin bence Opera arayüzü çok daha iyi değişik özellikleri var RAM islemci ve internet sınırlamaları ve VPN gibi.

Ben can sıkıntısına karşılaştırdım renkleri ve chrime l.

Başka bir tarayıcı ile karşılaştırırsan fark edersin bence Opera arayüzü çok daha iyi değişik özellikleri var RAM islemci ve internet sınırlamaları ve VPN gibi.

Arayüzünü biliyorum, Chrome'dan daha güzel fakat hız konusunda bir Chrome etmez. Ayrıca, Google hesabım doğrudan tarayıcım ile senkronizasyon halinde çalışıyor. Aynı şey diğer tarayıcılara yapılabiliyor mu bilemem, yapılsa bile Chrome kadar randımanlı çalışacağını sanmıyorum. Sınırlamaya gerek yok, VPN'de kullanmıyorum zaten. Acil işim olduğu müddetçe sunucumdayım.

Opera kullanmadığımı bir insan nasıl anlar/böyle bir çıkar içinde bulunur...
Valla bana göre Chrome'dan daha hızlı dahili VPN, reklam engelleyici falan da cabası. Bu arada demagoji yapmaya gerek yok mizahi bir amaçla yazıldı. Beni üzme [т]σятυє bu forumda sevdiğim sayılı insanlardansın.

Valla bana göre Chrome'dan daha hızlı dahili VPN, reklam engelleyici falan da cabası. Bu arada demagoji yapmaya gerek yok mizahi bir amaçla yazıldı. Beni üzme [т]σятυє bu forumda sevdiğim sayılı insanlardansın.

Kusura bakma ama gerçekten bu tür ironilerden ya da mizahlardan gerçekten anlamıyorum. "(!)" Olsa ha neyse. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı