Hangi Tarayıcıyı Neden Kullanıyorsunuz?

Yandex Tarayıcı
Yıllardır kullanan biri olarak benim için en büyük artıları:
+ Sağ tıklama menüsünde anında Türkçe çeviri yapabilmesi
+ Yeni eklenen görseldeki metinleri Türkçe ye çeviri özelliği
+ Yüzlerce sekmeyi hafızasında sorunsuzca saklayabilmesi
+ Çökse bile kapanan sekmeleri tek tıklama ile geri getirebilme
+ Chrome eklentilerini kullanabilme (Vpn, vs)
+ Dahili reklam engelleme özelliği
+ Açılışta birbirinden güzel (hareketli) duvar kağıtları ile beni karşılaması
+ Kullanıcı dostu arayüz (Yapmak istediğim ne varsa özellik olarak eklemişler ayarlarına)

Android telefonumda ise Vivaldi tarayıcı kullanıyorum. Telefonumda nedense Yandex tarayıcı ile anlaşamadık.

Chrome.
Uyuşturucu benzeri bir şey.
Bırakamıyorum.
Diğer tarayıcıların hepsi yanında hantal, karışık, gereksiz kalıyor.
Evet, çete savaşı başlattım.

Edge sonradan geçtiğime o kadar pişman oldum ki Chrome gibi RAM düşmanına bire bir. 8 GB RAM kullansamda Chromium tabanlı olduğu için geçtim gayet tadmin edici.(Chrome eklentisi destekliyor.)

Aylar sonra gelen düzenleme: @DoruX, artık Firefox kullanıyorum. Opera GX'in berbatlığını fark ettim. İlk Edge'e geçtim, sonra Firefox Nightly'ye.
O zaman 😍

2818 saniye sonra sonunda yeni bir konu. Bu konu açma sınırlaması bütün üyelerde aynı mı yoksa kademe yükseldikçe sayıda mı yükseliyor? Geçelim konumuza.
Hangi tarayıcıyı neden kullanıyorsunuz?
Ara sıra konu açarım böyle. Devam edelim. Hangi tarayıcıyı daha sık kullandığınızı sormak bence garip bir şey değil. Gerçekten her neyse.
Hangi tarayıcıyı sıklıkla ve neden kullanıyorsunuz?

Chrome kullanıyorum şu an sebebi ise, kullanıcı sayısı fazla, bilindik tarayıcıların en başında geliyor, ancak Chrome artık miladını doldurdu gibi, Opera'yı tavsiye ederim.

2818 saniye sonra sonunda yeni bir konu. Bu konu açma sınırlaması bütün üyelerde aynı mı yoksa kademe yükseldikçe sayıda mı yükseliyor? Geçelim konumuza.
Hangi tarayıcıyı neden kullanıyorsunuz?
Ara sıra konu açarım böyle. Devam edelim. Hangi tarayıcıyı daha sık kullandığınızı sormak bence garip bir şey değil. Gerçekten her neyse.
Hangi tarayıcıyı sıklıkla ve neden kullanıyorsunuz?

Google Chrome kullanıyorum ara sıra Microsoft Edge nedeni ise yıllardan beri gelen alışkanlığım var sistemimde çok iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı