Hangi tarayıcıyı neden kullanıyorsunuz?

Hangi web tarayıcı?

• Google Chrome

• Internet Explorer

• Microsoft Edge

• Mozilla Firefox

• Opera

• Safari

• Diğer

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Başta Chrome kullanıyordum fakat sonradan baya kasmaya başladı. Biraz çözümlerine baktım ama olmayınca Firefox'a geçtim. Onda da arada bir takılıyordu, sonra Opera'ya geçtim hâlâ onu kullanıyorum. Kendi ücretsiz VPN'i olması gerçekten çok iyi. Tek eksisi reklam engelleyicisinde öğe engelleme seçeneğinin olmaması.

Uzun yıllar Google Chrome kullandım. Sonra Opera' ya geçtim ve çok memnunum. Kendi VPN' si var. Reklam, mining engelleyicisi var. My flow özelliği de gayet iyi. Sol kısımda bulunan Whatsapp, Messenger gibi mesajlaşma uygulamalarının olması. Yine aynı yerde ekran görüntüsü olmak için boyutunu istediğimiz gibi ayarlayabildiğimiz bir ekran görüntüsü alma aracı olması en sevdiğim özellikleri. Bir de yeni sekme açarken aşağı doğru indiğimizde haberleri gösteriyor. Bir çok gazeteden bir çok haber oluyor ve bunları kendimizde seçebiliyoruz. Oldukça kullanışlı bir tarayıcı kesinlikle tavsiye ederim.

Google Chrome kullanıcısıyım. Daha öncesinde sade ve kullanışlı olduğu için Microsoft Edge kullanıyordum. Ancak bazı JavaScript ve FlashPlayer gerektiren sitelerde açılır kapanır panelleri kullanamadığım için tarayıcı değiştirdim.

Yazılan mesajlara bakıyorum da birçok insan Opera öneriyor. Fikrim değişmedi değil :)

Eskiden eklentilerinden dolayı ve moderatörlük yaptığımda kullanışlı geldiği için Firefox kullanıyordum. Şimdi ise uzun süredir sade ve her ihtiyacımı karşıladığı için Chrome kullanıyorum.
Hocam alakasız ama sisteminizin görüntüsü çok hoşuma gitti. Eğer mümkünse Profil resminizdeki gif gibi bir resim gönderebilme şansınız var mı. Gerçekten çok hoş duruyor. Olur da ilerde yeni bir sistem toplamak istersem bu görüntüye sahip bir sistem isterdim. Hem örnek olur, hemde hedef gibi.

Hocam alakasız ama sisteminizin görüntüsü çok hoşuma gitti. Eğer mümkünse Profil resminizdeki gif gibi bir resim gönderebilme şansınız var mı. Gerçekten çok hoş duruyor. Olur da ilerde yeni bir sistem toplamak istersem bu görüntüye sahip bir sistem isterdim. Hem örnek olur, hemde hedef gibi.
İnternette çok daha iyileri olduğuna eminim, özellikle kasa konusunda. :D
38284524_1945465452178946_2871491151284666368_o (1).jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İnternette çok daha iyileri olduğuna eminim, özellikle kasa konusunda. :D
Eki Görüntüle 352565

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkür ediyorum. Hocam bence sizin setupunuzda çok iyi. Ben çok beğendim. Işıklandırmalar muhteşem bir kere. Corsair' ı bende çok seviyorum, anlaşılan sizde çok seviyorsunuz. Tekrardan teşekkürler. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı