Hangi teknoloji marketinden ürün alınmalı?

lain7

Centipat
Makaleler
3
Daha fazla  
Seçeneklerim MediaMarkt, Vatan ve Teknosa. Bunlardan hangisi genel anlamda daha iyi? Not: Ürünün fiyatı hepsinde aynı.

Teknosada herşey yok vatandan son gittiğimde memnun kalmadım. Mediamarkt'den memnunum oradan yapıyorum artık çoğu alışverişimi.

Vatan ile ilgili bir servis sorunu hiç yaşamadım, her seferinde olması gerektiği gibi işlem yaptılar. Bir ürün alacağım zaman orada açtırıp kontrol ettirebiliyorum, monitörleri alırken bile hiç söylenmeden 3 tanesini teker teker açıp ölü piksel testi yaptılar önümde. Fiyatı epey yüksek hoparlör aldım 4-5 yıl kadar önce, bozuk çıktı. Aynı gün geri götürdüğümde hiç ikiletmeden testini yapıp yenisini verdiler. Kontrol de ettiler üstelik yenisinde sorun olmaması için.

MediaMarkt ile bir defa sorun yaşadım, bozuk olan bir ürünü geri vermek istediğimde büyük sorun çıkardılar ve ürünü benim bozduğumda ısrarcı oldular. Oysa ürünü sadece açtım, hiçbir darbe olmadan televizyona takıp çalıştırdığımda görüntü gelmedi ekrana. Orada bir ürünü açtırıp test ettirmek istediğimde hiç olumlu bir cevap alamadım, bundan dolayı ürün alırken bozuk çıkma durumunda risk oluşturuyor. Uğraştırıyorlar sonra, 2016 yılında PS4'ü iade edene kadar canım çıktı.

Teknosa için bir şey diyemem, en son oradan bir şey aldığımda takvimlerde 2005 ya da 2006 yılı vardı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı