Hangi teknolojik aleti seçeceğime karar veremedim

Hocam eli ayağı düzgün iPhone cihaz 4500'den başlıyor.
@The Tribal Chief hocam konu açmıştı pek hatırlamıyorum ama M31s önermediğimize göre bütçesi 2500 gibi bir şey. Ona önerdiğimizde Realme 7,2500 TL civarındaydı.

M.21 ile Realme 7 arasında kaldıysa uzun süre kullanmayacak (uzun süre kullanacaksa kesinlikle Realme 7 çünkü)
Realme7 3000 TL olmuş. O kadar farketmez.
Sizin açtığınız konuda gm 8 ile sıkıntı yaşadığınız belirttiniz, yani telefonda zorunlu gibi bir şey.
Uyuz ediyor adamı. Şu günler iyi. Kafası yerine geldi :D Bakalım ne zaman ölecek

Realme7 3000 TL olmuş. O kadar fark etmez.

Hocam uzun yıllar kullanacaksanız alın ama kısa süreli kullanacaksanız M.21 daha iyi olur.
Üstelik üstüne de para kalmış olur. Bilgisayarda ise NTLite ile Windows 10 imajını düzenler (şimdi bir de Win 8.1 lisansı için uğraşmaya değmez), diski ikiye böler ve diğerine de Linux Mint kurarsınız.
O şekilde birazcık daha götürür sizi, o sırada sisteminiz için para ayırabilir ve ileride sisteminizi düzeltebilirsiniz.

Uyuz ediyor adamı. Şu günler iyi. Kafası yerine geldi :D bakalım ne zaman ölecek.

Hocam bodruma kapatın. Gm 9 Pro sahibi arkadaşımda işe yaramıştı :D

Oyun için artık binlerce lira verip pc toplanmaz, konsol alın 10 sene keyfinize bakın. Kalan işleri telefon veya tabletle yapabilirsiniz. Ben uzun vadeli düşündüm, X-Box One + iphone SE 2020 + ipad kombinasyonu en az 7 -10 sene götürür. Android ve windows işine girmeyin derim.

Ben bu telefonun kısa ömürlü olduğunu bilmiyordum.

Hocam performans olarak ileriki senelerde üzebilir ve Realme 7 daha iyi olur uzun süreli kullanımda. Onun dışında çok iyi bir cihazdır. Ekran paneli özellikle Realme 7'den çok daha iyidir ve o fiyata gerçekten çok kaliteli bir panel sunuyor.
Oyun için artık binlerce lira verip PC toplanmaz, konsol alın 10 sene keyfinize bakın. Kalan işleri telefon veya tabletle yapabilirsiniz. Ben uzun vadeli düşündüm, X-box One + iPhone SE 2020 + iPad kombinasyonu en az 7 -10 sene götürür. Android ve Windows işine girmeyin derim.

Gezen biri değilim ve fazla oyun oynamayı artık sevmiyorum. Metin2 bile oynamak canım istemiyor.

Hocam M.21 düşünen biri SE 2020'yi nasıl alsın. O kadar bütçesi olsa zaten böyle bir konu açmazdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı