Hangi telefon markasını kullanıyorsunuz?

Hangi telefon markasını kullanıyorsunuz?

• Apple

Oy: 40 23,3%
  • Samsung

Oy: 52 30,2%
  • HTC

Oy: 2 1,2%
  • Sony

Oy: 7 4,1%
  • LG

Oy: 12 7,0%
  • Huawei

Oy: 12 7,0%
  • OnePlus

Oy: 2 1,2%
  • General Mobile

Oy: 9 5,2%
  • Xiaomi

Oy: 16 9,3%
  • Diğer

Oy: 20 11,6%

• Oy verenlerin toplamı
    172

Fragger

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: Geforce RTX 4060 Ti
Anakart: Asus Prime B550M-K
İşlemci: Ryzen 5 5600
RAM: GSKILL 8GB RIPJAWS V 2x8
SSD: Samsung 980 Pro 2TB
SSD2 : GOODRAM 512GB
Monitör: Dell E2417H
Sıvı Soğutma: PowerBoost NOBLE 120 Rainbow
PSU: FSP 650W
Meslek
Finans
Merhaba Arkadaşlar,

Bu konu başlığı altında hangi marka/model'i kullanığınızı, aslında hangi telefonu önerdiğinizi nedeniyle birlikte yorumlar mısınız? Listede olmayan kullandığınız veya önerdiğiniz marka/model telefonu "Diğer" seçeneğini seçerek yorum olarak belirtebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
General Mobile Discovery Air kullanıyorum. İlk zamanlar memnundum ama telefon 2015'te çıktığı için haliyle artık eskidi ve yavaşladı. Spotify'dayken bile kasarak geziyorum. Xiaomi öneriyorum.

ASUS ZenFone 2 Laser 5" kullanıyorum. Yazılımsal çok sıkıntı çektim ben bu telefondan. ROM desteği yok, şu an 5.0.2 kullanıyorum ve bu sefer de uygulama desteği kesiliyor. Genel olarak marka önerim ise Huawei, Xiaomi (fazla kamera bağlantınız olmasın, fakat modelden modele değişir), ve bütçeniz yüksek ise Samsung öneririm.

Xiaomi mi6 kullanıyorum. Kamerası çok profesyonel denilemez ama ışık bolsa gündüz çok güzel çekimler yapıyor. Akşam da çok kötü değil ama.

Performans olarak bir şey diyemem. Anlatılmaz yaşanır...

Ekran 2k değil çok da gerekli mi tartışma konusu.

Benim işimi 4 sene daha görür hatta daha fazla bile olabilir. İnşallah uzun zaman bu telefonla zaman geçireceğim.

Önerimdir

iPhone SE. Araştırıp aldığım ve beni sonradan üzmeyen tek telefonum bu oldu. Tam olarak istediğim ve beklediğim şeyi verdi bana. Eksiği veya fazlası yok. İkinci nesili çıkmadığı sürece, değiştirmeyi hiç düşünmüyorum. Belki yenisini bile beğenmem. O derece iyi gidiyor ilişkimiz. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı